تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

تمامی رده های مدیریتی در کشور وقت خود را صرف رفع مشکلات مردم کنند

وزیر کشور گفت: تمامی رده های مدیریتی کشور در دولت سیزدهم تلاش کنند با همت و کار جهادی تمام انرژی و وقت خود را صرف رفع مشکلات مردم کنند.

کد خبر: ۱۱۳۷۶۳
۱۰:۲۴ - ۱۷ آبان ۱۴۰۰

تمامی رده های مدیریتی در کشور وقت خود را صرف رفع مشکلات مردم کنند

دیدارنیوز: احمد وحیدی روز دوشنبه در جریان سفر یکروزه به استان مرکزی در بدو ورود به اراک در جمع خبرنگاران افزود: یکی از ویژگی های دولت سیزدهم این است که خود را دولت مردم تعریف کرده است و این امر بدین معناست که استانداران، فرمانداران و تمامی رده های مسوولیتی باید تمام وقت در اختیار مردم باشند، مشکلات مردم را کاملا از نزدیک حس کنند و نیازها را بدانند و وقت و انرژی را صرف رفع مشکلات مردم کنند.

هفته آینده پرونده انتخاب استانداران در دولت سیزدهم بسته می شود

وزیر کشور همچنین در خصوص روند انتخاب استانداران بیان کرد: انتخاب اکثر استانداران در کشور محقق شده است و  تنها تعدادی باقی مانده است که در انتهای کار هستیم و در هفته آینده کار انتخاب استانداران در کشور تمام می شود.
 

بازگرداندن واحدهای اقتصادی به تولید ماموریت مهمی در استان مرکزی است

وحیدی در ادامه تاکید کرد: استان مرکزی ظرفیت های بسیار مهمی دارد که شامل ظرفیت های صنعتی می شود، بخشی از این ظرفیت های صنعتی دچار مشکلاتی شده است که در وهله اول باید برگرداندن این ظرفیت ها به روال تولید و ظرفیت های تکمیلی دنبال شود و در کنار آن نیز باید ظرفیت های گردشگری، کشاورزی نیز باید مورد توجه و فعالتر باشند.

وزیر کشور بیان کرد: امیدواریم اولین ماموریت و اقدام اساسی در این استان بازگرداندن شرکت‌های تولیدی و اقتصادی به روال تولید باشد.

وحیدی ادامه داد: ظرفیت گردشگری و کشاورزی، از جمله توانمندی های استان مرکزی است که باید فعال شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، وزیر کشور دوشنبه ۱۷ آبان‌ماه وارد اراک شد و مورد استقبال رسمی مسوولان استان مرکزی قرار گرفت.

احمد وحیدی برای شرکت در آیین تودیع و معارفه استاندار مرکزی به اراک سفر کرده است.

حضور در گلزار شهدای اراک و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان، دیدار با آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک و شرکت در نشست شورای اداری استان و معارفه استاندار جدید از برنامه‌های سفر وزیر کشور به دیار آفتاب است.

قرار است در نشست شورای اداری استان، «فرزاد مخلص الائمه» به عنوان استاندار جدید مرکزی معرفی شود.

منبع: ایرنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر