تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

دیوید مویس از سد لیورپول هم گذشت

وستهام تیمی از شهر لندن در لیگ برتر انگلستان موفق شد لیورپول یورگن کلوپ را در خانه شکست دهد و به رتبه سوم جدول و بالاتر از لیورپول صعود کند.

کد خبر: ۱۱۳۷۴۲
۰۹:۰۰ - ۱۷ آبان ۱۴۰۰

باخت لیورپول

دیدارنیوز - در آخرین بازی از هفته یازدهم لیگ برتر انگلیس، تیم لیورپول از ساعت ۲۰ به وقت تهران در خانه وستهام به میدان رفت که و این بازی را با نتیجه ۳-۲ به میزبان خود واگذار کرد.

در این بازی دروازه‌ لیورپولی‌ها خیلی زود و با اشتباه دروازه‌بان‌شان آلیسون که در دقیقه ۴ گل به خودی زد، باز شد. آرنولد اشتباه هم‌تیمی‌اش را در دقیقه ۴۱ جبران کرد و کار را به تساوی کشاند. با این حال فورنالس در دقیقه ۶۷ گل دوم را برای میزبان به ثمر رساند. وستهام با گل زوما در دقیقه ۷۴ اختلاف را به دو گل افزایش داد تا گل دوم لیورپولی‌ها که در دقیقه ۸۳ توسط اوریگی به ثمر رسید هم باعث فرار آنها از اولین شکست فصل‌شان نشود. به این ترتیب دیگر هیچ تیمی در جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس در فصل جاری باقی نمانده است که متحمل هیچ شکستی نشده باشد.

لیورپول با قبول این شکست ۲۲ امتیازی ماند و جای خود در رده سوم جدول را به وستهامی داد که اکنون ۲۳ امتیازی است و تنها به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به منچسترسیتی از صعود به رده دوم باز ماند. شاگردان یورگن کلوپ هم اکنون در جایگاه چهارم جدول قرار دارند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر