تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...

رونمایی از اولین مرکز داده استاندارد شرکت توزیع نیروی برق خوزستان

آیین رونمایی از اولین دیتاسنتر (مرکز داده) استاندارد شرکت توزیع برق خوزستان و مرکز عملیات شبکه (NOC) با حضور مدیرعامل این شرکت برگزار شد.

کد خبر: ۱۱۳۷۴۰
۲۳:۰۳ - ۱۶ آبان ۱۴۰۰

رونمایی از اولین مرکز داده استاندارد شرکت توزیع نیروی برق خوزستان

دیدارنیوز خوزستان:بازدید از این پروژه، مدیرعامل محترم شرکت، معاونت مرکز مدیریت راهبردی افتای خوزستان، قائم مقام شرکت، معاونت های مشترکین، مهندسی، بهره برداری، برنامه ریزی و مدیران روابط عمومی و دفتر آمار و بودجه شرکت توزیع نیروی برق خوزستان حضور داشتند و در جریان نحوه و شرایط انجام پروژه و نیز قابلیت ها و امکانات این طرح قرار گرفتند.

گفتنی است از جمله ویژگی های این مجموعه، استاندارد سازی فضای دیتاسنتر از نظر ظاهری و امنیت فیزیکی، نصب سامانه های اعلان وضعیت پیامکی (شامل اعلان حریق ، نشتی آب ، تغییرات دمایی ، کنترل تردد و ...) ، ارتقا امنیت شبکه ، افزایش فضای ذخیره سازی اطلاعات و استفاده از تجهیزات و حافظه های پر سرعت SSD به منظور افزایش سرعت عملکرد سامانه ها می باشد.

 


برچسب ها: برق خوزستان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر