تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

سرنوشت قاسمی‌نژاد مثل تبریزی و رحمانی؟!

امین قاسمی‌نژاد در ترکیب استقلال جا نیافتاده و به بحران رسیده و حالا این بحث پیش می آید که اگر قاسمی‌نژاد همانند تبریزی و رحمانی خود را نجات دهد شاید او هم خیلی زود استقلال را ترک کند.

کد خبر: ۱۱۳۷۲۴
۱۵:۴۷ - ۱۶ آبان ۱۴۰۰

سرنوشت قاسمی‌نژاد مثل تبریزی و رحمانی؟!

دیدارنیوز - به نظر می‌رسد امین قاسمی نژاد در شروع کارش در استقلال با یک چالش بزرگ روبرو است که اگر آن را حل کند می‌تواند دوباره به روز‌های اوجش برگردد.

اغراق نیست اگر بگوییم امین قاسمی نژاد در دو سه فصل آخری که در پدیده فعالیت می‌کرد، محور اصلی تمام حملات این تیم بود و همین مساله باعث شد این بازیکن نام خود را به عنوان یک ستاره در فوتبال ایران معرفی کند.

با این حال معمولا وقتی یک بازیکن از تیم‌های کوچکتر به یک باشگاه بزرگ می‌آید، دیگر آن محوریتی که در تیم قبلی اش داشت را ندارد و این دقیقا همان چالشی است که امین قاسمی نژاد در بدو ورود در استقلال با آن روبرو است و همین مساله باعث شده او فعلا نتواند درخشش سال‌های گذشته خود تکرار کند.

این شبیبه به اتفاقی است که در سال‌های گذشته در استقلال برای بازیکنانی مثل مرتضی تبریزی، بختیار رحمانی و حتی حسن بیت سعید هم افتاد و باعث شد آن‌ها زودتر از حد تصور این تیم را ترک کنند و به نظر می‌رسد امین قاسمی نژاد برای استارت درخشش خود باید هرچه زودتر با شرایط جدید خود را هماهنگ کند.

منبع: طرفداری
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر