تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

ساوتگیت: از کلوپ بپرسید که چرا درباره تصمیمات من صحبت می‌کند؟!

سرمربی تیم ملی انگلیس درباره انتقاد کلوپ از نحوه استفاده از آرنولد می‌گوید من اصلا با یورگن کلوپ مشکلی ندارم و باید از او بپرسید که چرا چنین مواردی را بیان کرده است

کد خبر: ۱۱۳۶۷۸
۱۱:۴۶ - ۱۶ آبان ۱۴۰۰

صحبت گرت اوت گیث از کلوپ

دیدارنیوز - یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول در گذشته به دلیل استفاده از ترنت الکساندر آرنولد در خط میانی و البته مواردی دیگر از گرت ساوت گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس انتقاد کرده بود. حالا سرمربی سه شیر‌ها مدعی شد مشکلی با یورگن کلوپ ندارد و این سرمربی لیورپول است که باید توضیح دهد چرا از ساوت گیت در مورد تصمیماتش انتقاد کرده است.

گرت ساوت گیت گفت: "من واقعا نمی‌دانم چرا کلوپ به این رفتار و صحبت‌ها ادامه می‌دهد و باید از خود او بپرسید. من فکر می‌کنم ما همیشه سبک معقول و خوبی داشته ایم. من شاهد مقالات و نظرات فراوان بوده ام و دیدن این موارد همیشه جالب است. آیا من با سرمربیان تیم‌های باشگاهی ارتباط برقرار می‌کنم؟

آن‌ها سریع می‌آیند و می‌روند، بنابراین مهم است که رابطه خوبی با باشگاه‌ها داشته باشیم، اما شاید سرمربیان در اولویت نباشند و حضور آن‌ها در راس کار دائمی نیست. اما فکر نمی‌کنم شرایط در مورد سرمربی لیورپول اینگونه باشد. من اصلا با یورگن کلوپ مشکلی ندارم و باید از او بپرسید که چرا چنین مواردی را بیان کرده است. "

حضور آنتونیو کونته روی نیمکت تاتنهام؟ به نظر من این انتقال از منظر شخصی به سود هری کین باشد. از نظر من کونته یک سرمربی برجسته و یک انسان بسیار خوب است و من مطمئن هستم که او خیلی سریع شاهد پاسخ و واکنش هری کین به این انتقال خواهد بود. "

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر