تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

افراد بالای ۶۰ سال برای تزریق دُز سوم واکسن در خوزستان مراجعه کنند

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از افراد بالای ۶۰ سال و بیماران خاص خواست برای تزریق دُز سوم واکسن به مراکز واکسیناسیون استان خوزستان مراجعه کنند.

کد خبر: ۱۱۳۶۷۱
۱۰:۵۳ - ۱۶ آبان ۱۴۰۰

افراد بالای ۶۰ سال برای تزریق دُز سوم واکسن در خوزستان مراجعه کنند

دیدارنیوز خوزستان:بنا به اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز ، دُز سوم واکسن تقویتی نیست بلکه جزو دوره اصلی واکسیناسیون است و درصورت عدم تزریق، ایمنی مطلوب در افراد ایجاد نمی شود.
کلیه افراد بالای ۶۰ سال که واکسن "سینوفارم، بهارات و کووبرکت" دریافت کرده اند، می توانند پس از گذشت چهار ماه از نوبت دوم، برای دریافت نوبت سوم واکسن "مشابه نوبت های قبل" به مراکز واکسیناسیون مراجعه کنند.

اکنون سه شهرستان خوزستان در وضعیت نارنجی، ۹ شهرستان زرد و ۱۵ شهرستان آبی کرونایی هستند.

تاکنون چهار میلیون و ۴۶۰ هزار دز واکسن کرونا در خوزستان تزریق شده است که از این تعداد یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر یک دز را دریافت کرده اند.

در هفته منتهی به ۱۴ آبان ماه موارد بیماری در استان یک درصد افزایش یافته همچنین موارد بستری و فوت ۲۰ و ۱۱ درصد نسبت به هفته قبل کاهشی است.

در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد افراد بالای ۵۰ سال در خوزستان در مقابل کرونا واکسینه شده اند. همچنین ۷۴.۶ درصد جمعیت بالای ۱۸ سال استان حداقل یک دُز واکسن را تزریق کرده اند.

در حال حاضر ۶۶ درصد جمعیت دانش آموزان ۱۲ تا ۱۸ سال استان خوزستان یک دُز و ۱۸.۲ درصد ۲ دُز واکسن دریافت کرده اند.


صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر