تیتر امروز

آغاز نیم فصل دوم زیر سایه کرونا
فوتبال گیت (۴۲)

آغاز نیم فصل دوم زیر سایه کرونا

فوتبال گیت عنوان ستونی است به قلم سجاد شجاعی که به متن و حواشی مسابقات فوتبال باشگاهی در ایران می‌پردازد. در این قسمت او به استقبال هفته شانزدهم لیگ برتر رفته است.
آلمان بزرگترین شریک صادراتی ترکیه؛ روابط تجاری فراسوی منازعات سیاسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۷) + فایل صوتی

آلمان بزرگترین شریک صادراتی ترکیه؛ روابط تجاری فراسوی منازعات سیاسی

رضا قنبری در سی و هفتمین شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به بازکاوی روابط تاریخی ترکیه و آلمان پرداخته است. روابطی با فراز و نشیب‌های سیاسی بسیار و البته رونق اقتصادی فراوان.

اقبالی: اسکوچیچ از جای دیگر خط می‌گیرد

مسعود اقبالی کارشناس فوتبال ایران می‌گوید تصمیم خط زدن مهدی طارمی از تیم ملی، نمی‌تواند تمصمیم شخصی سرمربی کروات تیم ملی باشد بلکه او از جای دیگر خط می‌گیرد.

کد خبر: ۱۱۳۶۶۱
۰۹:۴۰ - ۱۶ آبان ۱۴۰۰

خط زدن طارمی از تیم ملی

دیدارنیوز - مسعود اقبالی در خصوص خط خوردن مهدی طارمی از تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: به نظر من این تصمیم نمی‌تواند تصمیم خود اسکوچیچ باشد، چون معمولاً او از جای دیگری خط می‌گیرد. از نظر من تصمیم اسکوچیچ به خاطر این است که این مسائل دیگر تدوام پیدا نکند و احترام سرمربی تیم ملی حفظ شود.

وی افزود: البته فراموش نکنید مشکل اصلی خود اسکوچیچ بود که به این مسائل دامن زد. سرمربی تیم ملی نباید در رسانه‌ها در مورد تاکتیک بازیکنان ایرانی صحبت کند، چون این موضوع یک مسئله خانوادگی و درون تیمی است.

کارشناس فوتبال کشورمان گفت: شاید طارمی فکر می‌کند، چون ستاره است و بازیکن فیکس تیم ملی محسوب می‌شود و جایگاه مناسبی دارد می‌تواند هر واکنشی نسبت به سرمربی تیم ملی داشته باشد.

اقبالی با اشاره به اینکه این تصمیم اسکوچیچ به ضرر تیم ملی کشورمان است، عنوان کرد: برای بازی با سوریه و لبنان غیبت طارمی چندان مشکل نیست، اما برای بازی با کره قطعاً دچار مشکل خواهیم شد. ما بازیکنی مثل کریم انصاری‌فرد را در اختیار داریم که بسیار تأثیرگذار است و او می‌تواند به ما کمک کند، اما طبیعتاً کره‌ای‌ها روی بازیکنی، چون طارمی حساب می‌کنند و غیبت این بازیکن در دیدارهایی، چون کره جنوبی برای ما مشکل‌ساز خواهد شد.

وی در پاسخ به این سؤال در این بین حق را به کدام طرف می‌دهد، گفت: علی‌رغم اینکه اسکوچیچ اشتباه کرده و در رسانه‌ها در مورد تاکتیک‌پذیری بازیکنان ایران صحبت کرده، اما این اقدام اسکوچیچ و آن‌هایی که به او خط داده اند می‌تواند بازیکنان تیم ملی را به شرایطی برساند که بدانند نباید به هر اتفاقی واکنش نشان بدهند و حرمت سرمربی تیم ملی را حفظ کنند.

برچسب ها: مهدی طارمی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر