تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...
همزمان با روز دانش آموز انجام شد:

توزیع ۱۵۰۰ بسته نوشت افزارتوسط شركت بهره برداری نفت و گاز كارون در مناطق همجوار تأسیسات

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون از توزیع ۱۵۰۰ بسته نوشت افزار در بین دانش آموزانبخش ها و روستاهای اطراف تاسیسات شرکت بهره برداری نفت وگازکارون درحوزه شهرستان های اهواز ، کارون و باوی خبر داد.

کد خبر: ۱۱۳۶۴۹
۱۹:۲۴ - ۱۵ آبان ۱۴۰۰

توزیع ۱۵۰۰ بسته نوشت افزارتوسط شركت بهره برداری نفت و گاز كارون در مناطق همجوار تأسیسات

دیدارنیوز خوزستان:مهندس غلامرضا مفیدی در تشریح این خبر اظهار داشت :همزمان با ۱۳آبان روز دانش آموز و در راستای عمل به مسئوليت هاي اجتماعي،۱۵۰۰بسته نوشت افزاردر بین دانش آموزان روستاهای اطراف تاسیسات این شرکت در بخش های غیزانیه، اسماعیلیه، باوی و مرکزی اهواز و همچنین دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد شهرستان کارون توزیع شد.
وی بابیان اینکه این اقدام با هماهنگی فرمانداری ،بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان کارون و بخشداری  مناطق یاد شده و توسط گروه های بسیج جهادی این شرکتصورت گرفته، گفت: شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود و جلب رضایتمندی جامعه پیرامونی، در سنوات گذشته نیز اقدام به توزیع بسته های نوشت افزار در بین دانش آموزان روستاهای اطراف تاسیسات نموده است.

مهندس مفیدی با تاکید بر این مطلب که این شرکت در کنار رسالت خطیر تولید نفت و گاز ، همواره به مسئولیت های اجتماعی خود درخصوص مناطق شهری و روستایی همجوار تاسیسات اهتمام لازم را داشته، اظهار داشت : کمک به توسعه فضاهای آموزشی؛فرهنگی ومذهبینظیرساخت و بهسازیمدارس  احداث و مرمت مساجد و حسیسنیه های روستایی، توزیع آب شرب بهداشتی با تانکر ، تعمیروبازسازی منازل مسکونی خانواده های نیازمند در مناطق کم برخوردار شهری و روستایی، تامین البسه و وسایل ورزشی و فرهنگی، آماده سازی و تسطیح زمین های ورزشی روستاهای اطراف تاسیسات، اهدای نهال و مشارکت در جنگل کاری کانون ریزگردهابخشی از خدمات این شرکت به ساکنین شریف مجاورتاسیسات می باشد.


صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر