تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...

رقم قرارداد وریا غفوری لو رفت

سازمان لیگ به اظهارات کاپیتان تیم فوتبال استقلال بعد از دیدار شب گذشته مقابل فجر شهید سپاسی واکنش نشان داد.

کد خبر: ۱۱۳۶۳۸
۱۶:۰۰ - ۱۵ آبان ۱۴۰۰

رقم قرارداد وریا غفوری لو رفت

دیدارنیوز - شب گذشته ووریا غفوری بعد از دیدار فجرسپاسی و استقلال با گلایه از سازمان لیگ گفت: این سازمان هر سال چند در صدر از قرارداد بازیکنان را کسر می‌کند بدون اینکه بازیکنان راضی باشند. در لیگ یک و دو هم این اتفاق می‌افتد. پول بزرگی که جمع می‌شود هیچکس نمی‌داند کجا خرج می‌شود. هم از مربیان و هم از بازیکنان پول می‌گیرند، به نظر من باید به این موضوع رسیدگی شود و تجدید نظر صورت بگیرد. در هیچ کجای دنیا چنین اتفاقی رخ نمی‌دهد.

در این خصوص حجت الله بهمنی مدیر روابط عمومی سازمان لیگ گفت:این مورد تنها برای غفوری نیست، برای همه بازیکنان است. این یک قانون داخلی برای تمامی بازیکنان شاغل در فوتبال ایران است. ضمن آنکه در همه جای دنیا برای خودشان قوانین داخلی دارند که اجرا می‌شود.

وی افزود: حق عضویت برای همه بازیکنان ۲ درصد است، درست مثل مالیاتی که بازیکنان پرداخت می‌کنند. این بازیکنان در لیگ فوتبال ایران فعالیت می‌کنند و باید قوانین را رعایت کنند. سازمان لیگ به هیچ عنوان خارج از قوانین عمل نکرده و نمی‌کند.

مدیر روابط عمومی سازمان لیگ تاکید کرد: بازیکنی که مثلا ۱۰ میلیارد قرارداد امضا می‌کند چطور راضی نیست ۲ درصد برای حق عضویت پرداخت کند؟ آیا همین بازیکن مالیات نمی‌دهد؟ سازمان لیگ برای اجرای برنامه‌های خود در طول مسابقات اعم از برنامه‌های فرهنگی، اجرای مسابقات و ... باید هزینه‌های خود را تامین کند که یکی از آن‌ها حق عضویت بازیکنان و مربیان است.

وی تصریح کرد: ما با هیچ کس دشمنی نداریم، ولی اظهارت خلاف واقع و تحریک عوامل فوتبال علیه یک سازمان باعث شکایت سازمان لیگ از کاپیتان استقلال شده و که قطعا به آن رسیدگی خواهد شد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر