تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

چند مجروح در حمله با چاقو در قطاری در آلمان

بر مبنای اعلام پلیس آلمان حمله با چاقو در قطاری در ایالت بایرن این کشور ۳ مجروح به جا گذاشته که حال ۲ نفر از آن‌ها وخیم است. از انگیزه حمله کنندگان هنوز خبری منتشر نشده است.

کد خبر: ۱۱۳۶۳۱
۱۵:۰۶ - ۱۵ آبان ۱۴۰۰

چند مجروح در حمله با چاقو در قطاری در آلمان

دیدارنیوز: پلیس آلمان اعلام کرد در حمله‌ای با چاقو که روز شنبه شش نوامبر در قطاری در بایرن رخ داد، چندین نفر زخمی شدند و در نهایت عامل حمله دستگیر شد.

پلیس «نویمارکت این در اوبرفالتز» در ایالت بایرن در بیانیه‌ای گفت: «طبق اطلاعات اولیه، چندین نفر مجروح شده‌اند.» این نهاد اطمینان داد که «دیگر خطری وجود ندارد.»

پلیس به آسوشیتدپرس گفت که حوالی ساعت ۹ صبح به وقت محلی تماسی درباره این حمله دریافت کرد. قطاری که این اتفاق داخل آن افتاده بود در زمان حمله بین شهر‌های رگنسبورگ و نورنبرگ ایالت بایرن در حال حرکت بود.

روزنامه بیلد آلمان شمار زخمی‌ها را سه نفر اعلام کرد که طبق نوشته این رسانه حال دو نفر وخیم است. یک سخنگوی محلی پلیس به خبرگزاری فرانسه گفت که هیچ یک از مجروحان در خطر مرگ قرار ندارند.

این قطار سریع السیر در ایستگاه سویبرسدورف متوقف شد. تاکنون اطلاعاتی درباره عامل حمله یا انگیزه احتمالی منتشر نشده است.

سخنگوی شبکه راه‌آهن آلمان گفته است که ایستگاه سویبرسدورف بسته است و سفر قطار بین رگنسبورگ و نورنبرگ به حالت تعلیق درآمده است.

برچسب ها: آلمان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر