تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

حقوق مهرماه کارگران هفت‌تپه پرداخت شد

حقوق مهرماه کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه،چهارشنبه (۱۲ آبان‌ماه)، از سوی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی پرداخت شد.

کد خبر: ۱۱۳۶۲۱
۱۳:۱۱ - ۱۵ آبان ۱۴۰۰

 

حقوق مهرماه کارگران هفت‌تپه پرداخت شد

دیدارنیوز خوزستان:اول آبان ماه سال جاری نیز حقوق معوقه شهریورماه به عنوان آخرین معوقات کارگران این شرکت از سوی شرکت توسعه نیشکر پرداخت شد. پیش از این نیز دو حقوق معوقه تیر و مرداد کارگران پرداخت شده بود.
از این پس حقوق کارگران نیشکر هفت‌تپه همزمان با سایر کشت و صنعت‌های توسعه نیشکر پرداخت می‌شود و مسائل رفاهی و معیشتی کارگران این شرکت نیز مانند سایر کشت و صنعت‌های نیشکری در اولویت قرار دارد و از اول آذر ماه تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار می‌گیرند.

کشت و صنعت هفت‌تپه در ۱۸ مهر ماه در جلسه‌ای با حضور معاون اول رئیس‌جمهور و قوه قضاییه به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی واگذار شد.

پس از پرداخت کلیه حقوق‌های معوقه و به روز شدن حقوق ها، همزمان با عملیات اورهال کارخانه، عملیات تهیه قلمه و کشت نیشکر نیز آغاز شده است.

ظرفیت اسمی تولید شکر در این شرکت ۱۰۰ هزار تن در سال است، اما به گفته مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی تا رسیدن به ظرفیت اسمی حداقل سه سال زمان نیاز است. در سال زراعی جاری ۳۰ هزار تن شکر تولید خواهد شد.


صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر