تیتر امروز

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۰) + فایل صوتی

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!

سالهاست که روابط ترکیه و امارات چندان مساعد نبوده است. با این حال دولت اردوغان حالا سیاست‌هایش را در قبال امارات تغییر داده است. تغییری که به نظر برای هر دو طرف پرسود است!

کوچ سیدجلال حسینی به نیمکت با دستور یحیی

با عملکرد ضعیف خط دفاعی پرسپولیس در چهار بازی گذشته، حالا یحیی گل محمدی تصمیم گرفته سیدجلال حسینی را به نیمکت بفرستد و از دو مدافعی که تازه خرید کرده است استفاده کند.

کد خبر: ۱۱۳۶۰۱
۱۱:۰۸ - ۱۵ آبان ۱۴۰۰

نیمکت نشینی سیدجلال حسینی

دیدارنیوز - پس از جدایی محمدحسین کنعانی‌زادگان از پرسپولیس این تیم در خط دفاعی مهره‌های خوبی جذب کرده و با حضور علی نعمتی و علیرضا ابراهیمی در کنار سیدجلال حسینی، فرشاد فرجی، علی شجاعی و مهدی شیری به نظر می‌رسید در خط دفاعی با چالش چندانی روبرو نشود، اما تمام پیش بینی‌ها اشتباه از آب درآمد.

یحیی گل محمدی تصمیم گرفت در دیدار حساس با الهلال عربستان از زوج سیدجلال حسینی و فرشاد فرجی استفاده کند، اما این زوج در بازی مورد اشاره چندان موفق نشان نداد. کاپیتان پرسپولیس البته درآن دیدار نمایش نسبتا قابل قبولی در میان بازی ناامیدکننده اغلب بازیکنان این تیم داشت.

در ادامه و در مسابقات لیگ برتر نیز سرمربی پرسپولیس باز به همین زوج سیدجلال حسینی و فرشاد فرجی اعتماد کرد. پرسپولیس در لیگ برتر نیز در ۳ مسابقه ابتدایی خود ۳ گل خورد تا یحیی گل محمدی نگران وضعیت خط دفاع تیم خودش شود.

شکست تلخ و دوباره در شهر اراک عاملی شد تا سرمربی پرسپولیس تصمیم خودش را گرفته و در دیدار با گل گهر سیرجان، سیدجلال را نیمکت نشین کند. کاپیتان پرسپولیس در ۴۰ سالگی به سر می‌برد و چهره‌ای نادر در فوتبال است که توانسته تا این سن و سال دوام بیاورد.

در همین راستا اخبار دیگری حکایت از آن دارد که یحیی گل محمدی تصمیم گرفته است پس از ۴ دیدار سنگین و ۹۰ دقیقه‌ای سیدجلال حسینی برابر تیم‌های الهلال عربستان، فولاد خوزستان، نساجی مازندران و آلومینیوم اراک در مصاف با گل گهر سیرجان به مدافع با تجربه و ۴۰ ساله خود استراحت بدهد. این یک شیوه مرسوم در دنیای فوتبال است و مربیان به بازیکنان پا به سن گذاشته و با تجربه خود به رغم اعتقادی که دارند هر دو یا سه بازی در میان استراحت می‌دهند.

از آنجایی که علیرضا ابراهیمی و علی نعمتی تازه به پرسپولیس پیوسته و هنوز با سایر نفرات خط دفاعی هماهنگی لازم را ندارند بنابراین یحیی گل محمدی در ۴ دیدار گذشته تیمش در ایران و آسیا از زوج سیدجلال و فرشاد فرجی استفاده کرد.

اینکه یحیی گل محمدی تصمیم به تغییرات اساسی در خط دفاع خود گرفته یا اینکه خواسته است به سیدجلال حسینی پس از چند بازی پرفشار استراحت بدهد در آینده مشخص می‌شود!

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر