تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

انجام سی. تی. اسکن برای همه بیماران کرونایی لازم است؟

رییس انجمن رادیولوژی ایران گفت: انجام سی تی اسکن برای همه بیماران کرونایی بویژه سرپایی توصیه نمی‌شود و ضرورتی برای انجام آن نیست.

کد خبر: ۱۱۳۵۵۵
۱۳:۵۹ - ۱۴ آبان ۱۴۰۰

انجام سی. تی. اسکن برای همه بیماران کرونایی لازم است؟

دیدارنیوز ـ صانعی روز جمعه در حاشیه برگزاری همایش شهدای سلامت در جمع خبرنگاران افزود: افرادی که دارای علائم خفیف کرونا هستند نیازی به انجام سی تی اسکن ندارند و در عین حال بیمارانی که دارای تب بالا و سرفه‌های شدید هستند باید سی تی اسکن ریه انجام دهند.

وی اظهار داشت: انجام سی تی اسکن توسط بیماران کرونایی زمان خاصی ندارد و اگر این بیماری ریه را درگیر کرده باشد، قابل تشخیص است.

صانعی ادامه داد: انجمن رادیولوژی ایران جزو اولین انجمن‌هایی است که با آغاز همه گیری کرونا، اقدامات لازم را برای درمان‌های تزریقی و سی تی اسکن انجام داد و سایت آموزشی را برای فراگیری پزشکان راه اندازی کرد.

این استاد دانشگاه علوم پزشکی تصریح کرد: همچنین این انجمن با همه‌گیری کرونا گروه مشاوره برای درمان این بیماری ایجاد گرد که بازتاب خارجی خوبی داشت.

وی با بیان اینکه شیوع کرونا باعث شده بسیاری از رادیولوژیست‌ها جان خود را از دست بدهند، افزود: همایش شهدای سلامت بصورت مجازی به مدت چهار روز بصورت مجازی در محور‌های نقش رادیولوژی در نوآوری بیماری‌های زنان، بارداری، مغز و اعصاب، چشم و ... برگزار می‌شود.

منبع: ایرنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر