تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...

افت نرخ طلا و سکه با اعلام زمان مذاکرات

طبق پیش بینی قبلی کارشناسان با اعلام زمان آغاز مذاکرات، انتظارات کاهشی بازار طلا و سکه قوت گرفت.

کد خبر: ۱۱۳۵۲۹
۰۹:۳۳ - ۱۴ آبان ۱۴۰۰

افت نرخ طلا و سکه با اعلام زمان مذاکرات

دیدارنیوز: در حال حاضر قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار با کاهش ۰.۳۱ درصدی نسبت به روز گذشته در محدوده یک میلیون و ۱۶۹ هزار و ۳۰۰ تومانی قرار گرفته است. نرخ سکه هم در مقایسه با روز قبل ۰.۲۵ درصد کم شد و به مرز ۱۱ میلیون و ۸۳۰ هزار تومانی رسید.

 اعلام زمان آغاز مذاکرات در آذرماه سال جاری شرایط بازار طلا و سکه را رکودی‌تر از همیشه کرده است. خبر تاریخ شروع مذاکرات بعد از ساعت 10 شب گذشته اعلام شد، زمانی که دیگر بازار پشت خطی سکه تعطیل شده بود. اما با اعلام این خبر قیمت دلار از محدوده 27 هزار و 800 تومانی نزول کرد و بنابراین انتظارات نسبت به کاهش نرخ طلا و سکه تقویت شد.

طبق پیش بینی قبلی کارشناسان با اعلام زمان آغاز مذاکرات، انتظارات کاهشی بازار طلا و سکه قوت گرفت. در حال حاضر قیمت هر گرم طلای 18 عیار با کاهش 0.31 درصدی نسبت به روز گذشته در محدوده یک میلیون و 169 هزار و 300 تومانی قرار گرفته است. نرخ سکه هم در مقایسه با روز قبل 0.25 درصد کم شد و به مرز 11 میلیون و 830 هزار تومانی رسید.

 

منبع: کاما پرس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر