تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...

تاکید شهردار اهواز بر آمادگی کامل برای دفع به موقع آبهای سطحی پس از بارش های پاییزی

کد خبر: ۱۱۳۴۹۶
۱۳:۳۶ - ۱۳ آبان ۱۴۰۰

 

تاکید شهردار اهواز بر آمادگی کامل برای دفع به موقع آبهای سطحی پس از بارش های پاییزی

دیدارنیوز خوزستان:جلسه بررسی مشکلات دفع آبهای سطحی بعد از ظهر روز چهارشنبه 12 آبان ماه با حضور شهردار کلانشهر اهواز، معاونین و مدیران مناطق برگزار شد.

در این نشست رضا امینی شهردار کلانشهر اهواز با اشاره به احتمال در پیش بودن بارندگی های پاییزی، اظهار داشت: دفع آبهای سطحی پس از بارندگی ها در اهواز یکی از مهمترین معضلات این شهر است که مشکلات بسیاری برای مردم درپی دارد.

وی افزود: پذیرفته نیست بعد از چند سال درگیری با مشکلات دفع آبهای سطحی، هنوز هم آمادگی لازم را با توجه به شرایط موجود نداشته باشیم.

امینی گفت: مدیران شهرداری باید به این نکته توجه کننده که برای حل مشکلات مردم در بحران ها و معضلاتی مانند آبهای سطحی حتی اگر فراتر از قانون عمل کنند، هیچ کس آنها را بازخواست نخواهد کرد.

شهردار کلانشهر اهواز خاطرنشان کرد: باید خدمت به مردم را کار برای خدا بدانیم و در مواقع بحرانی با تمام توان پای کار به دور از دوربین ها و نمایش ها، در وسط میدان باشیم.

وی افزود: برای بحران هایی مانند دفع آبهای سطحی، سه مرکز پشتیبانی در شرق، غرب و شمال شهر تشکیل خواهیم داد که متشکل از مدیران مناطق و سازمان ها با تمامی امکانات در اختیار است تا اینگونه کار تقسیم شده و بهتر بتوان به مشکلات رسیدگی کرد.

امینی گفت: مدیران مناطق نیز باید تیم هایی متشکل از افرادی پای کار و جهادی تشکیل دهند تا در شرایط بحرانی مشکلی از بابت حضور به موقع و مستمر مدیران در کف میدان نداشته باشیم.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر