تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

دستگیری ۳ زن و ۳ مرد در میناب

فرمانده انتظامی شهرستان ” میناب ” از دستگیری ۶سارق حرفه ای توسط پلیس این شهرستان خبر داد.

کد خبر: ۱۱۳۴۸۰
۱۱:۰۴ - ۱۳ آبان ۱۴۰۰

دستگیری ۳ زن و ۳ مرد در میناب

 

دیدارنیوز ـ سرهنگ “عباس قاسمی” با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی اعلام چندین مورد شکایت مبنی بر اینکه افرادی با ترفندهای مختلف از شهروندان سرقت و کلاهبرداری کرده‌اند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

به گزارش رکنا، وی افزود :کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان با رصد اطلاعاتی و انجام تحقیقات گستره پلیسی توانستند باند ۶نفره سارقان متشکل از ۳زن و۳مرد غیر بومی استان که با یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ که اقدام به سرقت و کلاهبرداری از مغازه ها می نمودند را شناسایی کنند .

فرمانده انتظامی شهرستان میناب خاطرنشان کرد: کارآگاهان ضمن شناسایی محل دقیق مخفیگاه سارقان با تشکیل اکیپی مجهز به محل مورد نظر اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه ۶ متهم را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

این مسئول انتظامی شهرستان اظهار داشت: متهمان در بازجویی اولیه پلیسی تاکنون به بیش از۱۵ مورد سرقت و کلاهبرداری اعتراف کردند.

سرهنگ قاسمی در پایان با اشاره به اینکه متهمان بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند، یاد آور شد: پلیس با هنجارشکنان و مجرمان به شدت برخورد می کند و تمام دغدغه پلیس آرامش و آسایش شهروندان در جامعه است.
برچسب ها: سرقت
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر