تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...

متصرفان زمین از چنگ قانون در امان نخواهند بود

کد خبر: ۱۱۳۴۶۱
۲۰:۴۵ - ۱۲ آبان ۱۴۰۰

متصرفان زمین از چنگ قانون در امان نخواهند بوددیدارنیوز خوزستان:مرتضی نوروزی دهناشی سرپرست منابع طبیعی شهرستان ایذه با اعلام خبر فوق گفت:۴۰ هکتار از اراضی ملی پلاک بز بخشان شمی انجه شهرستان ایذه با کمک نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی و نیروی انتظامی شهرستان از دست متصرفان خارج و به بیت‌المال بازگرداننده شد. 

نوروزی دهناشی ارزش ریالی این زمین را به مبلغ ۳۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: متصرفان اموال عمومی به هیچ عنوان از دست قانون در امان نخواهند بود .

سرپرست اداره منابع طبیعی  شهرستان ایذه در پایان از مردم فهیم خوزستان خواست که در صورت مشاهده هرگونه آتش سوزی، تخریب و تصرف اراضی ملی با شماره تلفن 1504 یگان حفاظت تماس حاصل فرمایند.


صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر