تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...
به همت اداره کل بانوان و امور خانواده؛

مراسم خیریه آوای مهربانی برگزار شد

مراسم خیریه آوای مهربانی به همت اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان و با مشارکت بنیاد خیریه آبشار عاطفه ها به منظور کمک به سه هزار دانش آموزان نیازمند برگزار شد.

کد خبر: ۱۱۳۴۵۰
۱۶:۴۰ - ۱۲ آبان ۱۴۰۰

مراسم خیریه آوای مهربانی برگزار شد

دیدارنیوز خوزستان:به گزارش خبرنگار دیدارنیوز رضا نجاتی صبح امروز چهارشنبه (۱۲ آبان ماه) در مراسم خیریه آوای مهربانی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای دانش آموز اظهار کرد: در کشور و نظامی زندگی می کنیم که رهبر ما امام خمینی (ره) رسم وفاداری، انسان دوستی و هم نوع دوستی را نمایان کرد و  شیوه پنهانی در وجود مردم و انسان ها  نهادینه کرد که با پیروزی انقلاب اسلامی با پیام ارزشمند امام بزرگ این کار در کشور ما به خوبی ترویج داده شد.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان با اشاره به تشکیل کمیته امداد در انقلاب اسلامی تصریح کرد:  زمانی که امام فرمان تشکیل کمیته را دادنباید حتما یک اعتبار دولتی در اختیارش باشد و به محرومان برسد بلکه هدف اصلی  یک کار مردمی است.

وی ادامه داد: کمیته امداد بخش عمده ای از این کمک هایی که برای مردم انجام می دهد از همکاری خود مردم است و مسئولان کمیته این را مدیریت می کنند، البته دولت و نظام کار خود را سر نظم انجام می دهند اما ارزش در کار مردمی است.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان با اشاره به بنیاد ملی خیریه آبشار عاطفه ها گفت:از زمان تشکیل این بنیاد در استان کارش را با شیوه مردمی آغاز کرد و این فرهنگ بزرگ را در استان ما دنبال می کند.

وی  ادامه داد:  کارهایی که انجام می شود بر حسب نیاز آن ها نیست ،نفس کار مهم است ،نفس کار این است که مردم هم این فرهنگ نوع دوستی را در وجودشان دارند.

نجاتی در پایان بیان کرد: انقلاب ما بدون کودتا و بدون خون ریزی از طرف انقلاب گر ها بود،انقلاب ما صلاحش الله اکبر و مردم بود که اکنون با موسسه های خیریه خود را نشان می دهد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر