تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

پرسپولیس نواقص مجوز حرفه‌ای خود را شناخت

مسئول روابط بین الملل پرسپولیس اعلام کرد پرسپولیس امروز با شناختن ایرادات خود سه ماه فرصت برای رفع نواقصش دارد و باید دید طی این مدت چه تغییراتی در باشگاه پرسپولیس و دیگر باشگاه‌های لیگ حرفه‌ای ایران صورت می‌گیرد.

کد خبر: ۱۱۳۴۱۱
۱۲:۱۹ - ۱۲ آبان ۱۴۰۰

پرسپولیس مجوز حرفه ای

دیدارنیوز - در روز‌های اخیر بحث در خصوص صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌های مختلف، به خصوص پرسپولیس و استقلال که نماینده ایران در آسیا محسوب می‌شوند، بالا گرفته است. آن طور که از گفته‌های افراد مختلف بر می‌آید امسال روند صدور مجوز حرفه‌ای متفاوت بوده و سخت‌گیری بیشتری به باشگاه‌ها شده است.

پرسپولیس برای رفع نواقص مجوز حرفه‌ای خود سه ماه زمان دارد و باید در طی این مدت نواقص خود را برطرف کند چرا که کمیته استیناف مجاز است مجوز حرفه‌ای این تیم را لغو کند. جالب اینکه مسئول روابط بین الملل پرسپولیس از نواقص این تیم اظهار بی اطلاعی کرد و گفت پیش‌تر هر نقصی در پرونده حرفه‌ای بود برایش پیام می‌آمده، اما امسال روند کار متفاوت شده است.

در همین خصوص امروز نشستی میان رئیس فدراسیون فوتبال و مدیران تمامی باشگاه‌های لیگ برتری برگزار شد تا تیم‌ها از نواقص و ایرادات خود آگاه شوند. پرسپولیس امروز با شناختن ایرادات خود سه ماه فرصت برای رفع نواقصش دارد و باید دید طی این مدت چه تغییراتی در باشگاه پرسپولیس و دیگر باشگاه‌های لیگ حرفه‌ای ایران صورت می‌گیرد.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر