تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

واکنش رئیس جمهور به اهانت به آیت الله صافی گلپایگانی

رئیسی گفت: بهره‌گیری از دیدگاه‌های نخبگان به ویژه علما و مراجع عظام تقلید ضروری است چراکه ایشان خیرخواه مردم، مسوولان و کشور هستند و رهنمود‌های مراجع عظام تقلید همواره چراغ راه مردم و مسوولان است.

کد خبر: ۱۱۳۳۶۱
۰۸:۵۸ - ۱۲ آبان ۱۴۰۰

واکنش رئیس جمهور به اهانت به آیت الله صافی گلپایگانی

دیدارنیوز - محمد مهاجری نوشت: دیروز یادداشتی از من در روزنامه اعتماد به چاپ رسید که در بخشی از آن نوشته بودم جناب رییس‌جمهور واکنشی به موضوع حضرت آیت‌الله صافی گلپایگانی نداشته است.

حدود ساعت ۱۰ صبح از دفتر رییس محترم تماسی گرفته شد و آقای دکتر عسکری معاون سیاسی دفتر ایشان با بیانی بسیار محترمانه گفتند که آقای رییس‌جمهور مطلب را خوانده‌اند و ضمن ابلاغ سلام گفته‌اند که به این موضوع واکنش نشان داده‌اند و علاوه بر آن وزیر ارشاد نیز اظهاراتی داشته‌اند.
در پاسخ به معاون محترم سیاسی دفتر رییس‌جمهور عرض کردم قبل از نوشتن یادداشت، جست‌وجو کرده‌ام و چنین خبری را ندیده‌ام، اما مجددا بررسی می‌کنم و اگر اشتباه کرده باشم حتما جبران می‌کنم.
سپس به سایت ریاست‌جمهوری مراجعه کردم و دیدم جناب آقای رییسی در جلسه هیات دولت جمله زیر را بیان کرده‌اند:
«دکتر رییسی ضمن تاکید به تمامی وزرا برای برگزاری نشست با نخبگان در هر یک از حوزه‌های تخصصی گفت: بهره‌گیری از دیدگاه‌های نخبگان به ویژه علما و مراجع عظام تقلید ضروری است چراکه ایشان خیرخواه مردم، مسوولان و کشور هستند و رهنمود‌های مراجع عظام تقلید همواره چراغ راه مردم و مسوولان است.»
هرچند که از نگاه من، بیانات رییس‌جمهور محترم خیلی کلی است (و لابد مصلحتی در پس آن بوده) و از آن برنمی‌آید که قصد واکنش جدی داشته‌اند، اما لازم می‌دانم سهو خود را اصلاح و تعبیر به کار رفته در یادداشت را جبران کنم.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر