تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...

اجازه حضور ستاره دو رگه به پرسپولیس داده نشد!

رایان تفضلی فوتبالیست دو رگه که در فوتبال انگلستان شاغل است نزدیک پیوستن به پرسپولیس بود اما یک نفر در باشگاه مانع آمدن او به پرسپولیس شد.

کد خبر: ۱۱۳۳۵۹
۰۸:۵۹ - ۱۲ آبان ۱۴۰۰

نقل و انتقالات پرسپولیس

دیدارنیوز - بعد از شکست پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک بسیاری از کارشناسان و حتی هواداران تیم تهرانی از عملکرد ضعیف خط دفاعی این تیم انتقاد کردند.

این درحالیست که شنیدیم رایان تفضلی رایان تفضلی مدافع بلند قامت تیم ‌وایکمپ واندررزانگلیس با ۲۹ سال سن می توانست خیلی به پرسپولیس کمک کند.

این بازیکن اواخر اردیبهشت ماه گذشته پُستی در صفحه شخصی اش منتشر کرد و از سفر به ایران خبر داد.

شاید خیلی ها تصور کردند او به تیم ملی دعوت شده اما ماجرا چیز دیگری بود. پست اینستاگرامی او، تصویری از این مدافع بلند قامت است که اموجی هواپیما و پرچم ایران را در خود داشت اما داستان مربوط به پرسپولیس بود.

ازآنجایی که پدر ایرانی رایان تفضلی به شدت پرسپولیسی است دوست داشت فرزندش در این تیم بازی کند اما یک نفر در این باشگاه مانع قرمزپوش شدن این مدافع شد چون اعتقاد داشت کُند است!

برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر