تیتر امروز

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!
به مناسبت چهلمین روز شهادت شهید لندی؛

 شهید لندی قهرمان ملی والگوی نسل خود

کد خبر: ۱۱۳۳۴۸
۱۶:۵۲ - ۱۱ آبان ۱۴۰۰

 شهید لندی قهرمان ملی والگوی نسل خود

دیدارنیوز خوزستان:به جرات می‌توان گفت کمتر کسی در ایران نام و فداکاری قهرمان شهید علی لندی را نشنیده باشد، گذشت و فداکاری از جان خود برای نجات دیگران که تا آنسوی مرزها اشاعه پیدا کرد، این یادداشت به مناسبت چهلمین روز شهادت شهید لندی است که نماد یک فرد میهن دوست و عاشق وطن می‌باشد.


اگر اغراق نباشد باید بپذیریم شهید لندی الگویی برای همه ایرانیان در مکتب فداکاری است که جان خود را در راه کمک به همنوع خود تقدیم می‌کند و درس ایثار شجاعت را برای همه مردم درجهان تکرار میکند. اقدام شهید لندی واکنش های زیادی درشبکه های اجتماعی، رسانه ای، ملی وبین المللی داشت.

به نظر میرسد فداکاری شهید لندی ازیک حرکت حماسی برای هم نسلان خودخبرمیدهد ،بیشتر سیاستمداران ایران ازجمله رهبر فرزانه انقلاب رییس جمهور محترم، وزرا و....نسبت به این حرکت حماسی شهید لندی واکنش نشان دادند. 

باید مدال افتخار را به والدین این شهید قهرمان داد که توانستند فرزندی برومند وفداکار را تحویل جامعه دهند، به راستی شهید لندی قهرمان ملی رهرو راه همه شهدا والگوی شایسته ای برای نسل خود میباشد. 

شهرام هزاریان ،روزنامه نگار،ومسئول سرویس خبری دیدارنیوزخوزستان

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر