تیتر امروز

گزارش زنده: ایران صفر ـ عراق صفر

گزارش زنده: ایران صفر ـ عراق صفر

در هفتمین بازی از مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره آسیا، تیم ملی ایران میزبان عراق در ورزشگاه آزادی است در حالی که در ورزشگاه آزادی تماشاگران مرد و زن حضور دارند.
رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

بدبینی استویچکوف نسبت به سرمربیگری ژاوی در بارسلونا

هریستو استویچکوف به انتقاد از رفتار مدیران بارسلونا در قبال استخدام سرمربی پرداخت و ژاوی را گزینه‌ای ایده آل برای هدایت بلوگرانا نمی‌داند

کد خبر: ۱۱۳۳۴۳
۱۹:۳۰ - ۱۱ آبان ۱۴۰۰

سرمربی گری ژاوی برای بارسلونا

دیدارنیوز - ژاوی در آستانه هدایت بارسلونا قرار دارد و به زودی هیئتی از باشگاه بارسلونا به رهبری خوان لاپورتا به قطر سفر می‌کند تا کار‌های نهایی انتقال ژاوی را انجام دهد. با این حال انتخاب ژاوی، مخالفان مهمی هم دارد.

به گزارش موندو دپورتیوو، هریستو استویچکوف، مهاجم بلغارستانی اسبق بارسلونا در مصاحبه با TUDN به انتقاد از تصمیم مدیران بارسلونا برای همکاری با ژاوی بی تجربه پرداخت، اما در عین حال برای او آرزوی موفقیت کرد.

چهار ماه پیش، لاپورتا می‌گفت ژاوی آماده هدایت بارسلونا نیست، چون هنوز خام است و باید تجربه بیشتری کسب کند، اما حالا می‌گوید که ژاوی بهترین انتخاب ممکن برای بارسلوناست. با این انتخاب می‌خواهند یک اسطوره دیگر را اخراج کنند [اشاره به رونالد کومان]؟ به نظر من ژاوی هنوز متحمل فشار نشده است و به افرادی کاملا باتجربه و آماده کنار خود نیاز دارد

در مورد ژاوی، او را با گواردیولا مقایسه می‌کنند، اما گواردیولا کنار خودش کسانی، چون یوهان کرویف، تکسیکی بگیرستین و الکسانکو را داشت. او هرروز این سه نفر را می‌دید و حالا به لطف کمک آن ها، گواردیولا یکی از بهترین مربیان دنیا شده است؟ کنار ژاوی چه کسانی خواهند بود؟ چه کسی در بارسلونا می‌تواند توصیه مثبتی به ژاوی کند؟ به عنوان یک هوادار بارسلونا دوست دارم ژاوی موفق شود، چون او به این باشگاه تعلق دارد.

کسی در باشگاه بارسلونا حرف‌های ما را گوش نمی‌کند. طی سال‌های گذشته وقتی والورده و سپس ستین برکنار شدند، ما نام‌هایی را پیشنهاد کردیم. الگری و کونته بیکار بودند. آن‌ها در تیم‌هایی بزرگ سرمربیگری کرده بودند و با فشار بالا آشنا بودند. جذب آن‌ها نمی‌توانست سخت باشد، اما مدیران بارسلونا چنین تصمیمی نگرفتند. وقتی دیگر به حرف‌های ما گوش نمی‌کنند، چه توصیه‌ای داشته باشیم؟

منبع: طرفداری
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر