تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

مسی در بازی با لایپزیگ غایب است

مهاجم آرژانتینی پاری سن ژرمن به طور قطع در دیدار تیمش غایب در لیگ قهرمانان اروپا برابر لایپزیک غایب خواهد بود.

کد خبر: ۱۱۳۳۲۱
۱۴:۵۲ - ۱۱ آبان ۱۴۰۰

غیبت مسی در دیدار با لایپریگ

دیدارنیوز - به نقل از گت فوتبال نیوز فرانسه، از هفته چهارم مسابقات لیگ قهرمانان اروپا، پاری سن ژرمن مقابل لایپزیش صف آرای خواهد کرد و در آستانه این بازی باشگاه پاری سن ژرمن لیست بازیکنانش برای این دیدار را منتشر کرد که نام لیونل مسی در این لیست دیده نمی‌شود. با این وجود کیلیان ام باپه بعد از غیبت در دیدار ابتدای هفته، در لیست تیم پاریسی برای دیدار مقابل لایپزیش حضور دارد.

شنیده‌ها حاکی از مشکل همسترینگ پای چپ مسی و همچنین زانو درد این بازیکن است که باعث شد او در بازی مقابل لیل هم تعویض شود. سرخیو راموس هم همچنان در دوران نقاهت از مصدومیت خود به سر می‌برد و انتظار می‌رود در روز‌های آینده به تمرینات تیم اضافه شود و در دیدار مقابل لایپزیش غایب است. مارکو وراتی و پاردس نیز دیگر غایبان تیم پاریسی خواهند بود.

پاری سن ژرمن در حال حاضر در گروه خود با یک امتیاز اختلاف نسبت به منچسترسیتی صدرنشین است و در دور رفت مسابقات توانسته است لایپزیش را با نتیجه سه بر دو شکست دهد.

منبع: طرفداری
برچسب ها: لیونل مسی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر