تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.

عذرخواهی سرپرست آلومینیوم اراک از پرسپولیس

امیدوار مدیر تیم فوتبال آلومینیوم اعلام کرد فوتبال فضای دوستی و احترام در کنار رقابت است. عمیقا به این مساله اعتقاد دارم و بابت اشتباهی که سهوا اتفاق افتاد، شدیدا ناراحت هستم و از هواداران پرسپولیس و همه اهالی فوتبال عذرخواهی می‌کنم.

کد خبر: ۱۱۳۳۰۶
۱۳:۵۸ - ۱۱ آبان ۱۴۰۰

عذرخواهی مدیر آلومینیوم اراک از پرسپولیس

دیدارنیوز - پس از پایان مسابقه تیم‌های آلومینیوم و پرسپولیس که با برتری یک بر صفر اراکی‌ها همراه شد و تا ساعت‌ها پس از پایان بازی جشن و پایکوبی مردم این شهر را به همراه داشت، در فضای مجازی هم هواداران این تیم به خوشحالی پرداختند و به اعضای تیم آلومینیوم تبریک گفتند که در این بین انتشار یک استوری حاشیه‌هایی به همراه داشت.

انتشار یک استوری توسط یکی از هواداران آلومینیوم و تگ‌کردن سرپرست این تیم موجب شد تا وی آن را بازنشر کند؛ تصویری که ناراحتی تماشاگران پرسپولیس را به همراه داشت.

حمیدرضا امیدوار، مدیر تیم فوتبال آلومینیوم در این باره گفت: پس از بازی روز دوشنبه با موجی از پیام‌های تبریک روبه‌رو بودم و متاسفانه در این میان سهوا تصویری که متن مناسبی نداشت را بازنشر کردم که به هیچ‌وجه با افکار و رفتار بنده همخوانی نداشته و متاسفانه هواداران پرسپولیس را آزرده خاطر کرد.

وی تاکید کرد: بنده در شرایط پس از مسابقه که هواداران تا ساعت‌ها مقابل هتل بودند و اطراف تیم نیز شلوغ بود، متوجه متن آن استوری اینستاگرامی نشدم و آن را بازنشر کردم که نباید این اتفاق می‌افتاد.

امیدوار یادآور شد: فوتبال فضای دوستی و احترام در کنار رقابت است. عمیقا به این مساله اعتقاد دارم و بابت اشتباهی که سهوا اتفاق افتاد، شدیدا ناراحت هستم و از هواداران پرسپولیس و همه اهالی فوتبال عذرخواهی می‌کنم. امیدوارم این پیام صادقانه مقبول همه اهالی فوتبال باشد.

منبع: ایلنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر