تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...

مادر غزاله شکور: هر چه اجرای حکم به تعویق بیفتد برای اعدام آرمان مصمم‌تر می‌شویم

مادر غزاله شکور که پرونده قتل دخترش به دست آرمان عبدالعالی ماه‌هاست مورد توجه افکار عمومی قرار گرفته است، تاکید کرده است که اجرای حکم تاثیری در تصمیم خانواده برای قصاص ندارد. آرمان عبدالعالی در سن ۱۷ سالگی و در سال ۹۴ دوست دخترش غزاله شکور را به قتل رسانده است.

کد خبر: ۱۱۳۲۸۹
۱۲:۲۶ - ۱۱ آبان ۱۴۰۰

آرمان عبدالعالی غزاله شکور

دیدارنیوز: مادر غزاله شکور گفت: به همسرم اعلام کردند که اجرای حکم مجدداً به تعویق خواهد افتاد. قوه قضاییه یا دادستان به چه دلیل اجرای این حکم را به تعویق می‌اندازند؟

ناهید شکوهی  در خصوص آخرین وضعیت اجرای حکم آرمان عبدالعالی و احتمال تعویق مجدد اجرای حکم، اظهار کرد: به همسرم اعلام کردند که اجرای حکم مجدداً به تعویق خواهد افتاد.

وی افزود: قوه قضاییه یا دادستان به چه دلیل اجرای این حکم را به تعویق می‌اندازند؟ ما هنوز دلیل تعویق‌ها را نفهمیدیم. هر چقدر بیشتر اجرای حکم به تعویق بیافتد، ما برای اجرای حکم مصمم‌تر می‌شویم.

لازم به ذکر است، پیش از این اعلام شد که آرمان عبدالعالی برای چهارمین بار در سه هفته اخیر برای اجرای حکم اعدام به سلول انفرادی منتقل شده است و حکم آرمان سحرگاه چهارشنبه ۱۲ آبان ماه در زندان رجایی‌شهر اجرا می‌شود.

آرمان عبدالعالی به اتهام قتل دوست‌دخترش، غزاله شاکر در اسفند ۹۴، زمانی که ۱۷ سال بیشتر نداشت محاکمه و به اعدام محکوم شده است. 

منبع: ایلنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر