تیتر امروز

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۰) + فایل صوتی

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!

سالهاست که روابط ترکیه و امارات چندان مساعد نبوده است. با این حال دولت اردوغان حالا سیاست‌هایش را در قبال امارات تغییر داده است. تغییری که به نظر برای هر دو طرف پرسود است!

توزیع 80 هزار کیلوگرم آرد از طریق خانه های هلال در مناطق کم برخوردار خوزستان

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان خوزستان از اجرای سه پروژه حمایتی سفره های مهربانی در مناطق کم برخوردار و توزیع 80 هزار کیلوگرم آرد از طریق خانه های هلال خبر داد.

کد خبر: ۱۱۳۲۷۶
۱۱:۳۴ - ۱۱ آبان ۱۴۰۰

توزیع 80 هزار کیلوگرم آرد از طریق خانه های هلال در مناطق کم برخوردار خوزستان

دیدارنیوز خوزستان:دکتر علی خدادادی با اعلام خبر اجرای سه پروژه حمایتی سفره های مهربانی با تلاش اعضای داوطلب و حمایت خیرین این جمعیت ،گفت: از ابتدای سال تا کنون 80 هزار کیلوگرم آرد تهیه و از طریق خانه های هلال در مناطق حاشیه نشین و کم برخوردار توزیع شد.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان خوزستان در ادامه با اشاره به شهرستان های مجری این پروژه ها عنوان کرد: 10 خانه هلال جمعیت هلال احمر در شهرستان های اهواز، ایذه ، باغملک و مسجدسلیمان اقدام به توزیع 2 هزار کیسه آرد به ارزش 960 میلیون ریال کرده اند که این مبلغ از محل حمایت های مالی خیرین تأمین و هزینه شده است.

او همچنین افزود: علاوه بر این تعداد 2 هزار کیسه آرد دیگر معادل 80هزار کیلوگرم نیز با حمایت مالی خیرین خریداری و تاکنون حدود500کیسه آن دریافت و با همکاری بخشداران و دهیاران مناطق زلزله زده اندیکا در بین ساکنین توزیع شده است و به محض دریافت  باقیمانده کیسه های آرد از کارخانه مربوطه نسبت به توزیع آن اقدام خواهد شد

خدادادی ضمن تقدیر از حمایت های خیرین، یکی از رسالت های مهم جمعیت هلال احمر را نقش تسهیل گرانه بویژه در رفع محرومیت های مناطق کم برخوردار توصیف و بیان کرد: این مهم از طریق خانه های هلال قابل پیگیری و اجراست و جمعیت هلال احمر نیز با توجه به نیازسنجی های صورت پذیرفته توسط اهالی ساکن در همان مناطق و پیگیری موضوع، توان توانمندان را به دست نیازمندان می رساند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر