تیتر امروز

آلودگی آب سد ماملو جدی است؛ کسی تکذیب نکرد!

آلودگی آب سد ماملو جدی است؛ کسی تکذیب نکرد!

شرکت عمران پردیس به عنوان متولی ساخت تصفیه‌خانه شماره ۲ فاضلاب پردیس مدعی است که فقط ۱۰ درصد از فاضلاب مسکن مهر به سد ماملو می‌ریزد، اما مسئولان محیط زیست می‌گویند که نیمی از فاضلاب پردیس وارد...
توریسم سلامت در ترکیه؛ از شفاخانه‌های امپراتوری تا بیمارستان‌های جمهوری
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۸) + فایل صوتی

توریسم سلامت در ترکیه؛ از شفاخانه‌های امپراتوری تا بیمارستان‌های جمهوری

توریسم سلامت هم در ترکیه مانند همه شاخه‌های توریسم و البته کل اقتصاد این کشور رشدید سریع و تحسین برانگیز داشته است. رشدی که هم ریشه در سنت تاریخی دارد هم در برنامه‌ریزی جدی و مدرن!

آگوئرو سه ماه خانه نشین شد

سرخیو آگوئرو مهاجم آرژانتینی بارسلونا که در جریان دیدار با آلاوز به دلیل مشکل قلبی از زمین بیرون رفت حالا با تصمیم کادر پزشکی بباید 3 ماه دور از ترکیب باشد.

کد خبر: ۱۱۳۲۳۵
۰۸:۴۶ - ۱۱ آبان ۱۴۰۰

خانه نشینی سه ماه آگوئرو

دیدارنیوز - سرخیو آگوئرو در دو ماه اول فصل غایب بود چرا که از مصدومیت ناحیه ساق پا رنج می‌برد. سرانجام ستاره آرژانتینی بهبود یافت و در اواسط ماه اکتبر اولین بازی خود را برای بارسلونا برابر والنسیا انجام داد. او حتی در دیدار حساس ال‌کلاسیکو نیز به عنوان یار تعویضی به زمین آمد و توانست تک گل تیمش را به ثمر برساند.

اما در جریان چند شب قبل بارسلونا و آلاوس یک اتفاق تلخ و نگران کننده برای سرخیو آگوئرو رخ داد. جایی که این مهاجم آرژانتینی در اواخر نیمه اول از ناحیه قفسه سینه احساس درد شدیدی کرده و تقریباً با چشمانی اشک بار زمین مسابقه را ترک کرد؛ سرجی بارخوان، سرمربی موقت بارسا، بعد از بازی تایید کرد که آگوئرو به دلیل مشکل قلبی راهی بیمارستان شده تا نگرانی‌ها در مورد او افزایش پیدا کند.

طی روز‌های گذشته وضعیت سرخیو آگوئرو توسط باشگاه بارسلونا به دقت مورد بررسی قرار گرفت و حالا موضع رسمی این باشگاه در مورد ستاره آرژانتینی مشخص شده است. در همین ارتباط باشگاه بارسلونا با انتشار توئیتی اعلام کرد سرخیو آگوئرو توسط دکتر جوزپ بروگادا تحت درمان قرار گرفته است. این بازیکن به مدت سه ماه قادر به بازی کردن نیست و طی این مدت اثربخشی دوره درمان برای تعیین روند قطعی بهبودی او ارزیابی خواهد شد. این مهاجم ۳۴ ساله بازی‌های ابتدایی فصل را نیز به علت مصدومیت از دست داده بود.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر