تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.
سرپرست معاونت وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی:

جوانی، بارزترین و ارزشمندترین مزیت سرمایه انسانی نفت و گاز اروندان است

نشست بررسی مسائل و مشکلات منابع انسانی شرکت نفت و گاز اروندان با حضور سرپرست معاونت وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران و تنی چند از مدیران ارشد صنعت نفت دوشنبه 10 آبان برگزار شد.

کد خبر: ۱۱۳۲۳۱
۲۲:۰۱ - ۱۰ آبان ۱۴۰۰

جوانی، بارزترین و ارزشمندترین مزیت سرمایه انسانی نفت و گاز اروندان است

دیدارنیوز خوزستان:دکتر مهدی علی مددی جوانی را مزیتی ارزشمند برای سرمایه های انسانی نفت و گاز اروندان برشمرد که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد و با اشاره به موارد مطرح شده از سوی مدیر عامل شرکت نفت و گاز اروندان در خصوص مشکلات ساختار سازمانی، منازل و امور رفاهی کارکنان رسمی این شرکت علاوه بر مسائل مرتبط با طبقه بندی مشاغل نیروهای ارکان ثالث و تنوع قراردادهای منعقد با نیروی انسانی غیر رسمی شرکت گفت: ما در کنار کارکنان نفت و گاز اروندان خواهیم بود و با نگاهی کاملا متفاوت نسبت به گذشته، رفع موانع پیش روی منابع انسانی را در اولویت قرار داده و موجبات رضایتمندی این سرمایه جوان را فراهم خواهیم آورد.

وی با بیان اینکه زین پس پایش مداوم شرایط نیروی انسانی شرکت نفت و گاز اروندان در دستور کار قرار خواهد گرفت، افزود: تصمیماتی که در این جلسه گرفته شد را به صورت جدی پیگیری می کنیم تا در بازه کوتاه مدت، مشکلات کلیه نیروها اعم از رسمی و غیر رسمی را مرتفع سازیم.


مدیر عامل شرکت نفت و گاز اروندان ضمن ابراز خرسندی از میزبانی این نشست و تاکید بر توسعه منابع انسانی به عنوان یکی از اولویت های اصلی شرکت اظهار داشت: شرکت نفت و گاز اروندان جایگاه دوم کشور را در عرصه تولید دارد اما هنوز ماهیت و جایگاه اصلی خود را نیافته است؛ کارکنان این شرکت علاوه بر منازل سازمانی، از امکانات درمانی، رفاهی، درمانی مختص به خود نیز بی بهره می باشد. امید می رود این مشکلات به زودی مرتفع و سطح انگیزش تلاشگران متعهد شرکت ارتقاء یابد.


مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران غرب کارون را یک تمدن نوین نفتی توصیف کرد و با اشاره به اینکه بهره برداری از میادین پیچیده ی غرب کارون بر عهده نفت و گاز اروندان است، یادآور شد: پیچیدگی توسعه و تولید در غرب کارون که منتج از آبی-خاکی بودن میادین و فن آوری خاص تولید در این عرصه است، مستلزم بهره جویی از نیروی انسانی دارای دانش روزآمد فنی، عملیاتی، تعمیراتی و مهندسی می باشد.


دکتر ناصر مولایی افزود: وجود این سرمایه انسانی هم فرصت است هم تهدید، بنابراین باید با برنامه ریزی دقیق و اتخاذ تصمیمات درست، مسیر فعالیت را برای این سرمایه ارزشمند هموار نمود.

گفتنی است مهندس سعید ابراهیمی، مدیر منابع انسانی شرکت نفت و گاز اروندان نیز ضمن ارائه گزارشی از آمار مربوط به نیروی انسانی شرکت، بهبود یا اختصاص فوق العاده های پرداختی به کارکنان، بهبود حقوق و دستمزد نیروهای مدت موقت، ساماندهی وضعیت نیروهای پیمانکاری جهت ثبت اطلاعات آنها در سامانه نیروهای پیمانکاری را خواستار شد.


صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر