تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...

ملاقات با جادوگر اکران نمی‌شود

حمید اعتباریان، تهیه‌کننده فیلم سینمایی «ملاقات با جادوگر» گفت: با توجه به تجربه ناخوشایند اکران فیلم در فصل پاییز، «ملاقات با جادوگر» را در این فصل اکران نمی‌کنیم.

کد خبر: ۱۱۳۱۵۶
۱۲:۲۹ - ۱۰ آبان ۱۴۰۰

فیلم ملاقات با جادوگر اکران نمی‌شود

دیدارنیوز ـ حمید اعتباریان تهیه‌کننده فیلم سینمایی «ملاقات با جادوگر» به کارگردانی جمشید بهرامیان درباره زمان اعلام‌شده از سوی شورای صنفی اکران برای نمایش این فیلم سینمایی گفت: واقعیت این است که هنوز تیتراژ این فیلم که یک طراحی انیمیشنی دارد آماده نیست و آماده‌سازی آن هم زمان می‌برد. در عین حال فکر نمی‌کنم فصل کنونی فصل مناسبی برای اکران فیلم باشد.

او افزود: حتی اگر فیلم آماده اکران شود، ترجیح خود ما این است که با تأخیر بیشتری فیلم اکران شود و به اکران نوروز برسد. «ملاقات با جادوگر» یک کمدی شاد در سبک فیلم سینمایی «سن‌پطرزبورگ» است که مناسب اکران نوروز است. ما هنوز تقاضایی برای اکران نداده‌ایم. فیلم ما هنوز آماده نیست که برای آن تقاضای اکران داشته باشیم.

اعتباریان درباره تراکم بالای فیلم‌های اکران در نیمه دوم پاییز هم اظهار کرد: من تجربه خوبی از اکران در این شرایط ندارم. فیلم «سن‌پطرزبورگ» هم در فصل پاییز و در کنار یازده فیلم دیگر اکران شد و به تعبیری سوخت. به همین دلیل باید با شورای صنفی درباره زمان اکران «ملاقات با جادوگر» صحبت کنیم. البته فیلم آماده نیست و باید تیتراژ و موزیک آن آماده شود و هنوز کار دارد.

در فیلم سینمایی «ملاقات با جادوگر» چهره‌هایی همچون امیرمهدی ژوله، مانی حقیقی، هستی مهدوی، نسیم ادبی، امیر شریعت، ستاره پروین، سپیده مرادپور و علیرضا خمسه به عنوان بازیگر حضور دارند.

فیلمنامه این اثر توسط امیرمهدی ژوله نوشته شده و در خلاصه داستان آن آمده است: «جناب سرهنگ برادری کن ما رو بگیر، من از خجالتت در میام!»

منبع: مهر
برچسب ها: سینمای ایران
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر