تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....
معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان بیان کرد؛

سامانه الکترونیکی دستگاه‌ها باید در مقابل حملات سایبری مقاوم شود

معاون امنیتی و انتظامی استاندار خوزستان گفت: سامانه‌های الکترونیکی در دستگاه‌ها و مراکز مختلف خوزستان باید به گونه‌ای طراحی و برنامه‌ریزی شوند تا در مقابل حملات احتمالی سایبری مقاوم باشند

کد خبر: ۱۱۳۱۵۰
۱۱:۵۷ - ۱۰ آبان ۱۴۰۰

سامانه الکترونیکی دستگاه‌ها باید در مقابل حملات سایبری مقاوم شود

دیدارنیوز خوزستان:ولی اله حیاتی روز دوشنبه در آیین نواختن زنگ پدافند غیرعامل خوزستان که به صورت نمادین در دبیرستان فرزانگان ناحیه چهار اهواز با حضور جمعی از مسوولان استانی برگزار شد بیان کرد: این سامانه‌ها به ویژه در دستگاه‌های مهم باید به گونه‌ای طراحی شوند که در صورت حمله احتمالی سایبری، کمترین آسیب را متحمل شده و در مدت زمان کوتاه به فعالیت خود بازگردند.

وی با بیان اینکه جنگ امروز دشمنان با کشور ایران در بخش سایبری و الکترونیکی است، افزود: دشمنان قصد دارند با حملات سایبری خدمات رسانی به مردم را دچار اختلال کنند.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار خوزستان ادامه داد: باید توان علمی و سطح تکنولوژی را در دستگاه‌های مختلف بالا ببریم تا دشمنان همچون جنگ تحمیلی در رسیدن به اهداف خود ناکام شوند.

حیاتی ادامه داد: از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون پیام و شعار این نظام به جهان این بوده است که از غارت منابع ملی توسط دشمنان جلوگیری شود و با تکیه بر توانمندی خود استقلال کشور را حفظ کنیم؛ به محض اینکه این پیام به دنیا اعلام شد تهدیدها و فشارهای دشمنان بیشتر شد و پس از گذشت ۴۳ سال از پیروزی انقلاب این فشارها و تحریم ها همچنان به قوت خود باقی است.

وی با اشاره به اینکه دشمنان از راه‌های مختلفی برای آسیب رساندن به این کشور استفاده کرده‌اند افزود: دانش آموزان در هشت سال جنگ تحمیلی بیشترین حضور و رشادت را در صحنه‌های مختلف داشته‌اند؛ امروز دشمنان به این نتیجه رسیده‌اند که توان مقابله با هیچ زن و مرد ایرانی را ندارند.

معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان بیان کرد: خوزستان در حوزه پدافند غیرعامل، یکی از استان‌های مهم کشور است و اقدامات خوبی در راستای توسعه زیرساخت و ارتقای ضریب  امنیت زیرساخت ها در آن انجام شده و برنامه‌هایی نیز در حوزه‌های مختلف از جمله انرژی، بنادر و سدها در حال اجرا است.

حیاتی افزود: تلاش داریم تا در هفته پدافند غیرعامل حساسیت موضوع پدافند غیرعامل برای همه مردم بیان شود تا همگان با این مهم آشنا شوند.

هفته پدافند غیرعامل در خوزستان همزمان با سراسر کشور از تاریخ هشتم آبان آغاز شده است.



منبع: ایرنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر