تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...

جلسه ستاد ملی کرونا برای لغو یا ادامه منع تردد شبانه/ زمان دقیق بازگشایی مدارس اعلام شد

دکتر کمال حیدری، معاون بهداشت وزیر بهداشت با اشاره به این‌که آموزش و پرورش اعلام کرده است ۱۰۰ درصد کادر اداری و اولیای مدارس واکسن تزریق کرده‌اند، درباره زمان دقیق بازگشایی مدارس توضیح داد. او درخصوص هوشمند سازی محدودیت‌ها نیز گفت: رفع محدودیت‌ها را به صورت هوشمند به سمتی می‌بریم که افرادی که واکسن تزریق کرده‌اند، آزادی عمل بیشتری داشته باشند.

کد خبر: ۱۱۳۱۲۳
۰۹:۵۵ - ۱۰ آبان ۱۴۰۰

 لغو یا ادامه منع تردد شبانه

دیدارنیوز ـ دکتر کمال حیدری، معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره اجرای هوشمندسازی محدودیت‌ها گفت: رفع محدودیت‌ها را به صورت هوشمند به سمتی می‌بریم که افرادی که واکسن تزریق کرده‌اند، آزادی عمل بیشتری داشته باشند. این موضوع در ستاد کرونا مصوب شده و از ابتدای آذر اجرا می‌شود.

تصمیم‌گیری درباره منع تردد شبانه

معاون بهداشت وزیر بهداشت درباره وضعیت تصمیم‌گیری برای منع تردد شبانه گفت: امروز دهم آبان جلسه کارشناسی درباره منع تردد شبانه در وزارت کشور برگزار می‌شود و در این جلسه کارشناسی تصمیم نهایی را می‌گیریم. البته مبنا را چه در زمینه تردد‌ها و چه در زمینه حضور در مجامع مانند اماکن آموزشی و ... همه را با بحث واکسن پیش می‌بریم.

معاون بهداشت وزیر بهداشت درباره بروز پیک ششم کرونا در کشور گفت: پیک ششم هنوز شروع نشده و وارد پیک ششم نشده‌ایم. برخی از استان‌ها که هفته گذشته حالت صعودی داشتند اکنون روی نمودار، فِلَت شده‌اند. برخی استان‌ها هم که در حالت نزولی بودند اکنون مقداری صعودی شده‌اند، اما در کل کشور شرایط‌مان رو به نزول است. با این حال باید حساس باشیم؛ چراکه وضعیت می‌تواند تغییر کند. متاسفانه برخی عادی با موضوع برخورد می‌کنند و این برای ما جای نگرانی دارد.

۱۰۰ درصد کادر اداری و اولیای مدارس واکسن تزریق کرده‌اند

حیدری درباره زمان دقیق بازگشایی مدارس گفت: آموزش و پرورش اعلام کرده که ۱۰۰ درصد کادر اداری و اولیای مدارس واکسن تزریق کرده‌اند و بالای ۸۰ درصد دانش‌آموزان هم واکسن تزریق کرده‌اند.

وی با بیان این‌که شرط ورود به مدارس و دانشگاه‌ها انجام واکسیناسیون است، گفت: قرار بود بازگشایی مدارس ماه قبل انجام شود، اما تاخیر در بازگشایی مدارس به دلیل تکمیل کردن پوشش واکسیناسیون بوده است.

معاون بهداشت وزیر بهداشت گفت: بر اساس نظر ستاد ملی مقابله با کرونا، مدارس متوسطه دوم از ۱۵ آبان و متوسطه اول و ابتدایی از اول آذر بازگشایی می‌شوند. البته درباره مدارس ابتدایی باید بنا بر نظر و اعلام آمادگی آموزش و پرورش باشد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: کرونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر