تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

پارچه های قاچاق به مقصد نرسید

فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف تقریبی 20 میلیارد ریال پارچه خارجی قاچاق در شهرستان ماهشهر خبر داد.

کد خبر: ۱۱۳۱۰۹
۲۰:۲۴ - ۰۹ آبان ۱۴۰۰

پارچه های قاچاق به مقصد نرسید

دیدارنیوز خوزستان: سردار "سید محمد صالحی" در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در راستای تشدید مقابله با قاچاق کالا و ارز و حمایت از تولید ملی، ماموران پلیس امنیت اقتصادی شهرستان ماهشهر با انجام اقدامات اطلاعاتی حین رصد خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی یک خودروی حامل پارچه خارجی قاچاق را شناسایی و توقیف کردند.


وی تصریح کرد: ماموران انتظامی پس از هماهنگی با مرجع قضائی در بازرسی از خودروی مذکور، 224 طاقه پارچه فاقد مجوز گمرکی کشف کردند.


فرمانده انتظامی استان خوزستان با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی کالای مکشوفه را 20 میلیارد ریال برآورد کردند، تصریح کرد: در همین ارتباط یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل داده شد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر