تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...

مهره هجومی پرسپولیس خط خورد!

پرسپولیس که قرار است فردا به دیدار آلومینیوم اراک برود، امید عالیشاه مهره هجومی خود را به دلیل مصدومیت در این بازی خط زده است.

کد خبر: ۱۱۳۰۸۸
۱۵:۳۲ - ۰۹ آبان ۱۴۰۰

غیبت عالیشاه برابر آلومینیوم

دیدارنیوز - پرسپولیس بعد از ۲ برد مقابل فولاد و نساجی، حالا آماده جدال حساس با تیمی می شود که فصل گذشته تنها باخت تیم یحیی گل محمدی را رقم زد. سرخ پوشان درحالی برای جدال با آلومینیوم با اتوبوس راهی اراک شدند که برای این بازی یک غایب مهم و تاثیرگذار در تیمشان دارند.

امید عالیشاه کاپیتان دوم پرسپولیس و یکی از ستاره های این تیم که در هر دو بازی قبلی فییکس بازی کرد؛ به دلیل مصدومیت به این بازی نخواهد رسید و همراه با کاروان پرسپولیس راهی اراک نشد.

شنیده ها حاکی از آن است که مصدومیت عالیشاه طولانی نخواهد بود و احتمالا از چند روز آینده می تواند به تمرینات پرسپولیس اضافه شود. گفتنی است امید در تمرین شنبه دچار آسیب دیدگی شد و دیدار مقابل آلومینیوم را از دست داد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر