تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

اولیایی: مجوز حرفه‌ای استقلال و پرسپولیس با دستور مراجع بالاتر صادر شد

کاظم اولیایی اعلام کرد کارشناس حقوقی و مالی مدارک استقلال و پرسپولیس را رد و سپس در کمیته استیناف هم این موضوع رد شدند اما در ساعات آخر تضمین‌هایی از مراجع بالاتر داده شد تا این مجوزها صادر شود.

کد خبر: ۱۱۳۰۸۰
۱۵:۱۱ - ۰۹ آبان ۱۴۰۰

مجور حرفه ای استقلال و پرسپولیس

دیدارنیوز - کاظم اولیایی  درباره صدور مجوز حرفه‌ای دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای اظهار داشت: در ابتدا هفت تیم از کمیته صدور مجوز حرفه‌ای درخواست دریافت مجوز حرفه‌ای داشتند. مس کرمان در میانه راه مدارک خود را بارگذاری و در ادامه کار را رها کرد. به این ترتیب شش تیم ماند. در جلساتی که با نمایندگان باشگاه‌ها داشتیم سه تیم سپاهان،‌ فولاد و گل‌گهر با تکمیل مدارک‌شان موفق به اخذ مجوز شدند و شرایط لازم را داشتند.

وی افزود: کارشناس حقوقی و مالی که به طور مستقل عضو کمیته صدور مجوز حرفه‌ای هستند، به مدارک ایراد گرفتند و اعلام کردند این ایرادها باید برطرف شود. کمیته بدوی ابتدا درخواست سه باشگاه استقلال، پرسپولیس و تراکتور را رد کرد و این باشگاه‌ها را واجد شرایط دریافت مجوز حرفه‌ای ندانست. در ادامه این باشگاه‌ها به کمیته استیناف صدور مجوز درخواست خود را ارسال کردند که این کمیته هم در مرحله اول این درخواست این باشگاه‌ها رد کرد اما در ساعات آخر تضمین‌هایی از مراجع بالاتر داده شد تا این ایرادها برطرف شود. به قول امروزی‌ها باشگاه استقلال و پرسپولیس با تک ماده مشکل‌شان حل شد. برای باشگاه تراکتور هم در حال بررسی است ولی مجوز استقلال و پرسپولیس صادر شد و تضمین دادند مشکلات به زودی برطرف شود. 

«آیا این امکان وجود دارد AFC در راستی آزمایی خود مجوز حرفه‌ای دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را تأیید نکند؟» عضو کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای در واکنش به طرح این سؤال گفت: به هر حال این مدارک در پنجره‌ AFC بارگذاری شده است. ما مدرک فیزیکی نداریم و مدارک در سایت بارگذاری می‌شود و AFC ناظر این روند است. این امکان وجود دارد که در راستی آزمایی AFC این مجوز را تأیید کند. هم کمیته مجوز حرفه‌ای و هم کمیته بدوی، از سوی بالاترین مراجع تضمین‌های بسیار سنگینی به AFC داده‌اند و اگر خلاف اظهارات مطرح شده ثابت شود اعضای  کمیته‌ها با محرومیت و جرائم سنگینی مواجه خواهند شد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر