تیتر امروز

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم
عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور در گفت‌وگوی اختصاصی با دیدارنیوز:

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم

در یکی از سلسله گفت‌وگو‌های ویژه، دکتر اشکان تقی‌پور عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور مهمان دیدارنیوز بود؛ او دلایل و علت بالا رفتن آمار بازماندگان از تحصیل را به طور مفصل توضیح داد.

نتایج قرعه کشی پیش فروش محصولات ایران خودرو اعلام شد

قرعه کشی طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو با حضور نهاد‌های نظارتی در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو برگزار شد. در این مطلب برندگان قرعه‌کشی اعلام شده است.

کد خبر: ۱۱۳۰۷۳
۱۴:۴۰ - ۰۹ آبان ۱۴۰۰

نتایج قرعه کشی پیش فروش محصولات ایران خودرو

دیدارنیوز ـ شرکت ایران خودرو در راستای پاسخ به نیاز بازار خودرو طرح فروش مشارکت در تولید برخی از محصولات خود را اجرا کرد و امروز قرعه کشی این مرحله از ثبت نام با حضور نهاد‌های نظارتی در سالن معاونت بازاریابی و فروش محصولات ایران خودرو برگزار شد و هم اکنون نتایج این مرحله از ثبت نام اعلام شده است.

گفتنی است در این مرحله از ثبت نام خودرو‌های دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک، تارا دستی، پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه ای، دنا پلاس توربو شارژ دستی، رانا پلاس، سورن پلاس عرضه شده است.

لیست نتایج دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک

لیست نتایج تارا دستی

لیست نتایج پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای

لیست نتایج دنا پلاس توربو شارژ دستی

لیست نتایج رانابرندگان رانا پلاس پلاس

لیست نتایج سورن پلاس

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی