تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

آتش‌سوزی در خانه قدیمی مشکاتیان

سید مهدی حسینی، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نیشابور گفت: صبح امروز آتش سوزی منزل قدیمی مشکاتیان واقع در بعثت ۲۱ به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که بلافاصله یک تیم از آتش نشانان ایستگاه شهید صفادل به محل اعزام شدند.

کد خبر: ۱۱۳۰۵۲
۱۳:۱۴ - ۰۹ آبان ۱۴۰۰

آتش‌سوزی در خانه قدیمی مشکاتیان

دیدارنیوز ـ سید مهدی حسینی، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نیشابور عنوان کرد: با توجه به حساسیت این بنا که از ساختمان‌های قدیمی و میراث فرهنگی شهر بود تلاش ما بر این بود که خاموش کردن آتش با کمترین خسارت صورت پذیرد.

وی ادامه داد: متاسفانه با توجه به اینکه آتش به چوب‌های سقف و ایزوگام پشت بام سرایت کرده بود، به راحتی خاموش نشد و مجبور شدیم از دو تانکر پشتیبانی آب برای اطفای حریق استفاده نماییم که با توجه به قدیمی بودن سازه و آبی که برای اطفای حریق استفاده شده بود خطر ریزش ساختمان بسیار زیاد است.


بیشتر بخوانید: لایحه رتبه‌بندی معلمان ظرف ۴۵ روز آینده نهایی می‌شود


رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نیشابور بیان کرد: بنابراین از کارشناسان عمران شهرداری و همچنین کارشناسان میراث فرهنگی خواسته شد که در محل حضور یابند تا در مورد ماندن و یا تخریب ساختمان تصمیم گیری به عمل آید.

بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نیشابور میزان خسارت و علت آتش سوزی در دست بررسی است.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر