تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.

واکنش فدراسیون فوتبال درباره حذف استقلال و پرسپولیس: در جریان نبودیم!

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال پس از حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرد در جریان جزئیات صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها نیستیم.

کد خبر: ۱۱۳۰۲۶
۱۱:۲۱ - ۰۹ آبان ۱۴۰۰

فدراسیون درباره حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا

دیدارنیوز - حسین شریفی درباره حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان ۲۰۲۲ آسیا گفت: به هیچ وجه در جریان جزئیات مربوط به کمیته صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها نیستیم.

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال با تاکید روی این موضوع اظهار داشت: طبق ماده ۵۸ اساسنامه فدراسیون فوتبال، صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها از دو مسیر کمیته بدوی و استیناف پیگیری می‌شود. هرگونه حضور و تأثیرگذاری این نهاد مستقل از سوی فدراسیون فوتبال تبعات سنگینی به همراه دارد. از این رو با آگاهی از این موضوع هیچ گونه دخل و تصرفی در روند این نهاد‌ها نداشتیم.

بیشتر بخوانید: پرسپولیس مهاجم خارجی محبوب را جذب کرد

شریفی در خصوص اینکه احتمال دارد باشگاه‌های دیگری غیر از استقلال و پرسپولیس راهی ACL ۲۰۲۲ تاکید کرد: باید تاکید کنم فدراسیون فوتبال اصلا در جریان جزئیات آرای اعضای کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای نیست. نهاد‌های حرفه‌ای سازی کاملا مستقل هستند. آن‌ها با پانل‌های شخصی کاربری خود در AFC و همچنین پانلی که در اختیار رئیس کمیته قرار دارد آرای محرمانه خود را صادر می‌کنند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر