تیتر امروز

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

قهرمان چند دوره لیگ برتر این روزها در وضعیت بغرنجی به سر می‌برد و شکست‌های پیاپی همه را در اصفهان کلافه کرده. آیا محرم نویدکیا به آخر خط رسیده است؟

پرسپولیس مهاجم خارجی محبوب را جذب کرد

پرسپولیس که این روزها در آستانه حذف از لیگ قهرمانان آسیا و همچنین محکومیت سنگین در پرونده کالدرون هست، حالا خبر رسیده که با مهاجم خارجی محبوب به توافق رسیده است.

کد خبر: ۱۱۳۰۰۷
۰۹:۰۹ - ۰۹ آبان ۱۴۰۰

نقل و انتقالات پرسپولیس

دیدارنیوز - در حال حاضر بزرگترین دغدغه هواداران پرسپولیس به موضوع پرداخت طلب گابریل کالدرون و دستیارش بر می‌گردد. اتفاقی که پرسپولیس را با مشکلات بزرگی مواجه کرده و آن‌ها نمی‌توانند بازیکن خارجی مدنظر خودشان را به خدمت بگیرند.

این درحالیست که رقیب سنتی پرسپولیس موفق شد دومین بازیکن خارجی خود را هم جذب کند و همین موضوع اعتراض هواداران پرسپولیس را به همراه داشته است.

طبق حرفی که مجید صدری در گفتگو با هواداران پرسپولیس زد به آن‌ها قول داد تا ۲ روز آینده پول کالدرون را پرداخت خواهد کرد و پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس باز خواهد شد.


بیشتر بخوانید: رونمایی از مهاجم برزیلی مد نظر پرسپولیس


همچنین صدری اعلام کرد مشغول مذاکره با بازیکن خارجی مدنظر کادرفنی است و بعد از پرداخت طلب کالدرون، خرید بازیکن خارجی حتمی خواهد بود.

شنیده‌های ما حاکی از آن است که باشگاه پرسپولیس طبق لیستی که یحیی گل محمدی به آن‌ها داده با چند بازیکن به صورت همزمان وارد مذاکره شدند و با یکی از آن‌ها هم به توافقات خوبی رسیدند.

با توجه به سیاست باشگاه پرسپولیس تا زمانیکه حضور این بازیکن قطعی نشد نامش اعلام نخواهد شد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر