تیتر امروز

آغاز نیم فصل دوم زیر سایه کرونا
فوتبال گیت (۴۲)

آغاز نیم فصل دوم زیر سایه کرونا

فوتبال گیت عنوان ستونی است به قلم سجاد شجاعی که به متن و حواشی مسابقات فوتبال باشگاهی در ایران می‌پردازد. در این قسمت او به استقبال هفته شانزدهم لیگ برتر رفته است.
آلمان بزرگترین شریک صادراتی ترکیه؛ روابط تجاری فراسوی منازعات سیاسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۷) + فایل صوتی

آلمان بزرگترین شریک صادراتی ترکیه؛ روابط تجاری فراسوی منازعات سیاسی

رضا قنبری در سی و هفتمین شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به بازکاوی روابط تاریخی ترکیه و آلمان پرداخته است. روابطی با فراز و نشیب‌های سیاسی بسیار و البته رونق اقتصادی فراوان.

قرارداد ژستد با استقلال امضا شد

مهاجم جدید استقلال که سابقه حضور در لیگ برتر انگلستان را دارد قراردادش را با آبی‌های تهرانی ثبت کرد اما با توجه به پر بودن لیست آبی‌ها باید منتظر بماند تا استقلال با بازیکنی قراردادش را فسخ کند تا این بازیکن خارجی قراردادش در هیئت فوتبال ثبت شود.

کد خبر: ۱۱۲۹۵۲
۱۳:۳۹ - ۰۸ آبان ۱۴۰۰

نقل و انتقالات استقلال

دیدارنیوز - رودی ژستد مهاجم فرانسوی مد نظر فرهاد مجیدی از چند روز پیش به ایران سفر کرد و تست‌های پزشکی را نیز با موفقیت پشت سر گذاشت. این بازیکن که بر سر مسائل مالی و ... با مسئولان باشگاه استقلال به توافق رسیده بود، چند روزی برای امضای قراردادش تاخیر افتاد، اما در نهایت امروز این قرارداد بسته شد.

مسئولان باشگاه استقلال امروز قرارداد دو ساله ژستد با استقلال را به امضا رساندند تا بازیکن پیشین پانتولیکوس یونان رسما به عضویت باشگاه آبی پوش پایتخت در بیاید.

با این تفاسیر احتمالا شاهد حضور ژستد در تمرینات استقلال بعد از بازی با تراکتور تبریز خواهیم بود تا این بازیکن رسما به عنوان شاگرد فرهاد مجیدی معرفی شود. ژستد، اما که امروز بعد از دیدار با مصطفی آجورلو مدیرعامل استقلال قراردادش را امضا کرد، برای حضور در ترکیب آبی پوشان نیازمند طی شدن مراحل اداری از سوی مقامات باشگاه جدیدش است.

باشگاه استقلال اگرچه قرارداد ژستد را امضا کرده، اما برای ثبت این قرارداد در سازمان لیگ و گرفتن کارت بازی او با مشکل مواجه است. استقلالی‌ها اکنون لیست بازیکنان شان پر شده برای ورود ژستد به لیست باید نام احمد موسوی را از این فهرست خارج کنند.

این در شرایطی است که استقلال هنوز با موسوی برای فسخ قرارداد به توافق نرسیده وباید این تفاهم حاصل شود تا آبی‌ها بتوانند نام ژستد را به لیست خود وارد کرده و کارت بازی او را بگیرند.

با این تفاسیر مسئولان استقلال تا روز پنجشنبه برای انجام امور اداری بابت خروج نام موسوی از لیست و ورود مهاجم فرانسوی فرصت دارند تا این بازیکن بتواند اولین بازی اش را برای استقلال مقابل فجرسپاسی در روز جمعه ۱۴ آبان ماه انجام بدهد.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر