تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

وعده مدیرعامل شستا برای مولدسازی سرمایه‌های راکد

علی رستمی، مدیرعامل شستا مهمترین برنامه‌اش در دوره مدیریتی جدید را مولدسازی دارایی‌های غیرمولد شستا دانست و گفت: قطعا ساماندهی می‌کنیم که وضعیت سهام شستا بهتر از گذشته شود.

کد خبر: ۱۱۲۹۵۰
۱۳:۳۰ - ۰۸ آبان ۱۴۰۰

مولدسازی سرمایه‌های راکد در شستا

دیدارنیوز ـ علی رستمی با اشاره به اجرای بیش از ۱۰۰ پروژه در شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی اظهار کرد: در حال حاضر ارزش سرمایه گذاری‌های انجام شده در شستا ۴۲ هزار میلیارد تومان است و هدف گذاری شده که این میزان در این دوره مدیریتی ۱۰ برابر شده و به ۴۰۰ هزار میلیارد تومان برسد. این امر قطعا نیازمند تلاش شبانه روزی است.

وی درباره مهمترین برنامه‌هایش برای اداره شستا گفت: مهمترین برنامه‌ام مولدسازی دارایی‌های غیرمولد شستا است. در این راستا شرکت‌های زیان‌ده ساماندهی شده و پروژه‌های در دست اجرا نیز همانطور که گفته شد با تلاش شبانه روزی تکمیل شده و سرعت خواهند گرفت.

مدیرعامل شستا افزود: باید این موضوع را درنظر داشت که با مولدکردن سرمایه‌های راکد، افزایش سودآوری را شاهد خواهیم بود؛ ضمن آنکه تحرک و پویایی شستا که حدود ۱۵ درصد تولید ناخالص داخلی را تشکیل می‌دهد موجب حرکت و رشد دیگر مجموعه‌های اقتصادی خواهد شد.

رستمی در حاشیه مراسم معارفه‌اش به عنوان مدیرعامل جدید شستا، درباره وضعیت سهام شستا در بورس نیز گفت: برنامه‌ریزی کرده و قطعا ساماندهی می‌کنیم که وضعیت سهام شستا بهتر از گذشته بشود. این نوید را به سهامداران می‌دهم که نگران نباشند. بخشی از افت‌های رخ داده ناشی از شرایط اقتصادی کشور و بازار بوده است، اما اکنون که بازار وضعیت متعادل و متناسبی پیدا کرده، سرمایه گذاری در سهام شستا می‌تواند برای سهامداران منافع خوبی به دنبال داشته باشد.

برچسب ها: شستا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی