تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.

شهره موسوی: حضور زنان در ورزشگاه نه مربوط به من است نه عزیزی خادم!

نایب رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد ورود زنان به ورزشگاه‌ها فکر می‌کنم اگر ضوابط رعایت شود و زیرساخت‌ها فراهم باشد، کسی مخالفتی ندارد. ضمن آن‌که در این زمینه نه من تصمیم‌گیر به تنهایی هستم و نه آقای عزیزی‌خادم می‌توانند به تنهایی تصمیم‌گیری کنند و این مسئله نیازمند هماهنگی‌های بیشتری است.

کد خبر: ۱۱۲۹۴۷
۱۳:۱۶ - ۰۸ آبان ۱۴۰۰

ورود زنان به ورزشگاه از نظر نایب رئیس فدراسیون

دیدارنیوز - در حاشیه مجمع عمومی عادی سالیانه کانون مربیان فوتبال ایران که با تقدیر ویژه تیم ملی فوتبال زنان ایران به پایان رسید، سیده شهره موسوی نایب رئیس زنان فدراسیون فوتبال در گفتگو با خبرنگاران از قرعه دختران فوتبالیست در جام ملت‌ها صحبت کرد و گفت: هند، چین تایپه و چین تیم‌های خوبی هستند، اما تیم‌های ایرانی نشان داده‌اند که در شرایط سخت بهتر نتیجه می‌گیرند و بلدند که چگونه غیرممکن‌ها را ممکن کنند.

موسوی با اشاره به برنامه آماده‌سازی تدارک دیده شده برای فوتبال زنان گفت: در حال رایزنی با تایلند هستیم که با توجه به شباهت بازی این تیم با چین تایپه، بتوانیم بازی دوستانه را با این تیم داشته باشیم؛ همچنین قرار است برای نخستین‌بار یک اردوی آماده‌سازی اروپایی برای تیم ملی فوتبال زنان انجام شود و به میزبانی بلژیک و با انجام دیدار دوستانه مقابل شالروا، این اردو به سرانجام خواهد رسید.

نایب رئیس زنان فدراسیون فوتبال در بخش دیگری از صحبت‌های خود درباره ورود زنان به ورزشگاه‌ها گفت: این مسئله نیازمند زیرساخت‌هایی است و دو روز قبل هم نمایندگانی از مجلس در محل تمرین تیم ملی فوتبال زنان حضور داشتند و در این زمینه صحبت‌هایی انجام شد؛ درباره ورود زنان به ورزشگاه‌ها فکر می‌کنم اگر ضوابط رعایت شود و زیرساخت‌ها فراهم باشد، کسی مخالفتی ندارد. ضمن آن‌که در این زمینه نه من تصمیم‌گیر به تنهایی هستم و نه آقای عزیزی‌خادم می‌توانند به تنهایی تصمیم‌گیری کنند و این مسئله نیازمند هماهنگی‌های بیشتری است.

شهره موسوی در بخش پایانی صحبت‌های خود درباره انتخاب سرمربی تیم ملی فوتسال زنان پاسخ داد: مذاکراتی انجام شده، فکر می‌کنم اگر بتوانیم در هفته جاری آقای عزیزی‌خادم به جمع‌بندی نهایت دست پیدا کنیم، ظرف روز‌های آینده و تا پیش از نیمه آبان‌ماه، تکلیف سرمربیگری تیم ملی فوتسال زنان مشخص خواهد شد و سرمربی معرفی می‌شود.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر