تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...

عملکرد فاجعه‌بار و افتضاح مسی در پاریس: ۵ بازی ۰ گل ۰ پاس گل

مهاجم آرژانتینی تیم پاری‌سن زرمن که بعد از ترک بارسلونا به این تیم رفته، حالا بدترین روزهای خود را سپری می‌کند و در 5 بازی گذشته نه پاس گلی داده و گلی به ثمر رسانده است.

کد خبر: ۱۱۲۹۴۵
۱۳:۰۷ - ۰۸ آبان ۱۴۰۰

عملکرد ضعیف مسی در پاریس

دیدارنیوز - لیونل مسی در جریان برتری ۲-۱ پاری سن ژرمن مقابل لیل در لیگ ۱ فرانسه بازهم موفق به گلزنی نشد. او فقط در نیمه اول برای پاریسی‌ها در زمین حضور داشت.

لیونل مسی در ۵ بازی ابتدایی خود در فصل جدید لیگ ۱ فرانسه در ثبت گل و پاس گل ناکام بوده است. برای اولین بار در دوران حرفه‌ای مسی است که او ۵ بازی ابتدایی خود در فصل جدید لیگ را بدون گل یا پاس گل سپری می‌کند. مسی در فصل ۲۰۰۵/۰۶ یعنی اولین فصل حضور دائمی خود در تیم بزرگسالان بارسلونا تا ۴ بازی ابتدایی فصل جدید لالیگا را بدون تاثیرگذاری روی گل‌ها سپری کرد، اما در بازی پنجم موفق به ثبت پاس گل شد.

همچنین برای دومین بار در طول دوران حرفه‌ای مسی است که او ماه نوامبر را بدون گل یا پاس گل در رقابت‌های لیگ آغاز می‌کند. (۲۰۰۵/۰۶)

گفتنی است هیچ بازیکنی در این فصل از رقابت‌های ۵ لیگ معتبر اروپایی به اندازه لیونل مسی شوت بدون گل نداشته است. (۱۵ شوت، ۴ شوت در چارچوب و ۰ گل)

منبع: طرفداری
برچسب ها: لیونل مسی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر