تیتر امروز

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.
استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!
دوگانه یحیی در حضور پرتغالی‌ها!

استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!

تیم پرسپولیس پس از فتح لیگ برتر، در دیداری جنجالی و پرتنش با شکست استقلال قهرمان جام حذفی فوتبال ایران شد تا یحیی و تیمش با عملکردی درخشان دوگانه این فصل را به خانه ببرند. امید عالیشاه بازیکن...

عملکرد فاجعه‌بار و افتضاح مسی در پاریس: ۵ بازی ۰ گل ۰ پاس گل

مهاجم آرژانتینی تیم پاری‌سن زرمن که بعد از ترک بارسلونا به این تیم رفته، حالا بدترین روزهای خود را سپری می‌کند و در 5 بازی گذشته نه پاس گلی داده و گلی به ثمر رسانده است.

کد خبر: ۱۱۲۹۴۵
۱۳:۰۷ - ۰۸ آبان ۱۴۰۰

عملکرد ضعیف مسی در پاریس

دیدارنیوز - لیونل مسی در جریان برتری ۲-۱ پاری سن ژرمن مقابل لیل در لیگ ۱ فرانسه بازهم موفق به گلزنی نشد. او فقط در نیمه اول برای پاریسی‌ها در زمین حضور داشت.

لیونل مسی در ۵ بازی ابتدایی خود در فصل جدید لیگ ۱ فرانسه در ثبت گل و پاس گل ناکام بوده است. برای اولین بار در دوران حرفه‌ای مسی است که او ۵ بازی ابتدایی خود در فصل جدید لیگ را بدون گل یا پاس گل سپری می‌کند. مسی در فصل ۲۰۰۵/۰۶ یعنی اولین فصل حضور دائمی خود در تیم بزرگسالان بارسلونا تا ۴ بازی ابتدایی فصل جدید لالیگا را بدون تاثیرگذاری روی گل‌ها سپری کرد، اما در بازی پنجم موفق به ثبت پاس گل شد.

همچنین برای دومین بار در طول دوران حرفه‌ای مسی است که او ماه نوامبر را بدون گل یا پاس گل در رقابت‌های لیگ آغاز می‌کند. (۲۰۰۵/۰۶)

گفتنی است هیچ بازیکنی در این فصل از رقابت‌های ۵ لیگ معتبر اروپایی به اندازه لیونل مسی شوت بدون گل نداشته است. (۱۵ شوت، ۴ شوت در چارچوب و ۰ گل)

منبع: طرفداری
برچسب ها: لیونل مسی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی