تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

سومین خرید خارجی استقلال از اسپانیا می‌آید

استقلال که این روزها خریدهای خارجی مهمی انجام می‌دهد حالا خبر می‌رسد پدرو تانا بازیکن پیشین لاس پالماس نیز در مسیر تهران برای قرارداد با استقلال است.

کد خبر: ۱۱۲۹۳۵
۱۲:۱۹ - ۰۸ آبان ۱۴۰۰

نقل و انتقالات استقلال

دیدارنیوز - استقلالی‌ها بعد از به خدمت گرفتن کوین یامگا سراغ خرید ژستد رفتند و این بازیکن احتمالا با خروج یک بازیکن بزرگسال از لیست استقلال آبی پوش خواهد شد.

اما بازیکن سابق لاس پالماس با انتشار یک استوری خبر از حضور خود در استقلال داده است که هنوز کادر فنی استقلال در این زمینه واکنشی نشان نداده اند.

پدرو تانا، بازیکن سابق این تیم اسپانیایی در یک استوری اینستاگرامی با انتشار چهار قلب آبی و دو ستاره به باشگاه استقلال اشاره کرد.

این مهاجم ۳۱ ساله در حالی به استقلال اشاره می‌کند که تاکنون هیچ خبری از علاقه استقلال به وی منتشر نشده است و استقلال نیز در آستانه عقد قرارداد با ژستد است.

برچسب ها: استقلال
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر