تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

کلوپ: سریال بازی مرکب وحشیانه بود

یورگن کلوپ سرمربی آلمانی لیورپول درباره سریال کره‌ای پر طرفدار بازی مرکب اعلام کرد این سریال وحشیانه بود، مفهوم خاصی نداشت و با روحیات من سازگار نبود.

کد خبر: ۱۱۲۹۳۴
۱۲:۱۳ - ۰۸ آبان ۱۴۰۰

نظر کلوپ درباره سریال بازی مرکب

دیدارنیوز - سریال کره‌ای بازی مرکب به لطف پخش در نتفلیکس بسیار دیده شد و در سطح جهان شهرت زیادی پیدا کرد. این سریال، طرفداران بسیار زیادی دارد، اما نتوانسته است نظر یورگن کلوپ را جلب کند.

کلوپ در برنامه پرسش و پاسخ اسکای اسپورت؛ در مورد سریال بازی مرکب گفت:بله قسمت اول این سریال را دیدم، اما دوست نداشتم. بیش از حد خشن و وحشیانه بود. مفهوم خاصی نداشت و با روحیات من سازگار نبود. این سریال چیزی نیست که دوست داشته باشم و بخواهم دنبال کنم.

کلوپ قبلا در مورد فیلم‌های مورد علاقه خود گفته بود:عاشق فیلم سینمایی هستم. فیلم‌های محبوب من در سبک "پسر آب (۱۹۹۸) " است. فیلم "احمق و احمق‌تر (۱۹۹۴) " واقعا فیلم احمقانه‌ای بود. نه به خاطر فیلم بلکه مشکل اینجاست که بلند می‌خندم و هرکسی در کنار من فیلم را تماشا کند واقعا اذیت می‌شود چراکه نمی‌تواند شوخی سکانس بعدی را درست متوجه شود، چون من هنوز درحال خندیدن به صحنه‌های قبلی هستم!

منبع: طرفداری
برچسب ها: یورگن کلوپ
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر