تیتر امروز

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!
علیرضا ورناصری نماینده مجلس تاکیدکرد :

تناسب بین آموزش های فنی و حرفه ای و نیاز بازار کار

نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستانهای مسجدسلیمان , هفتکل , لالی و اندیکا بر تتاسب بین آموزش فنی وحرفه ای و نیاز بازارکار برای توسعه اشتغال تاکیدکرد.

کد خبر: ۱۱۲۹۰۱
۰۹:۵۴ - ۰۸ آبان ۱۴۰۰

تناسب بین  آموزش های  فنی و حرفه ای  و نیاز بازار کار

دیدارنیوز خوزستان:علیرضا ورناصری نماینده مردم شهرهای مسجدسلیمان ، هفتکل ، لالی و اندیکا در مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار ، معاون فرماندار و هیئت همراه در بازدید از کارگاههای مهارت آموزی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان هفتکل با اشاره به لزوم گسترش  کارآفرینی و اشتغال در شهرستان گفت : باید بین  آموزش های  فنی و حرفه ای  و نیاز بازار کار برنامه ریزی و تناسب ایجاد شود تا مهارت آموختگان فنی و حرفه ای بتوانند زمینه کار آفرینی را دنبال کنند.

ورناصری ضمن بازدید از بخشهای مختلف آموزشی واحد خواهران ,  از پیگیری ساختمان مستقل مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان از سوی مسئولین استانی و کشوری تاکید کرد.

منصوره فرامرزی سرپرست مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان هفتکل گزارشی از روند اجرای آموزش مهارت، رویکردها ، اقدامات و فعالیت های مرکز ارایه  و به بیان مسائل و مشکلات و تشریح امور پرداخت.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر