تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

صلح و پایان نزاع طایفه ای در باغملک با حضور و پیگیری سردار شاهوارپور

با پیگیری سردار شاهوارپور پس از ۷ سال درگیری و نزاع خونین بین دو طایفه روستای پتک جلالی به صلح و سازش انجامید

کد خبر: ۱۱۲۸۹۷
۰۹:۱۹ - ۰۸ آبان ۱۴۰۰

صلح و پایان نزاع  طایفه ای در باغملک  با حضور و پیگیری سردار شاهوارپور

دیدارنیوز خوزستان:پنجشنبه ۶  آبان ماه از ساعت ۱۰ صبح الی ۱ بامداد پس از ۷ سال نزاع خونین بین دو طایفه محمدی و محمد موسایی که منجر به کشته شدن  ،قصاص ،مجروحیت  و آوارگی چند خانوارها  گردید ،طی جلسه ای در روز  جاری با محوریت سپاه خوزستان با فرماندهی سردار شاهوارپور و حضور معاون قوه قضاییه  آقای الفت و طرفین درگیری و اعضای شورای تامین،سادات،امام جمعه رامهرمز و بزرگان ایل ممبینی در قرارگاه حضرت ابوالفضل العباس( ع ) خوزستان انجام ک به لطف خدا موضوع 
با گذشت خانواده مقتولین و پرداخت دیه و بازگشت هر دو طایفه به روستای پتک جلالی از توابع شهرستان باغملک ختم بخیر و با عقد قراردادی که به امضای طرفین و اعضای جلسه شده بود لازم الاجرا گردید.

سردار شاهوار پوردر این جلسه عنوان کردند:  تلاش برای نهادینه کردن صلح و سازش و آشتی برقرار کردن بین انسان ها امری خداپسندانه و مورد رضای الهی است و به طور قطع گام گذاشتن در این راه اجر و ثواب اخروی به همراه دارد.
وی با بیان اینکه توسعه و پیشرفت در هر منطقه ای جز با اتحاد، همدلی، امنیت و آرامش میسر نمی شود، اظهار کرد: این منطقه  شهدای عزیزی را برای حفظ امنیت و آرامش تقدیم انقلاب کرده است و ما باید راه این شهدا را ادامه دهیم.
سردار شاهوارپور با اشاره به اینکه با حضور پرخیر و برکت سادات و بزرگان و امام جمعه محترم و طرفین این کار خداپسندانه انجام گردید و بسیارخوشحال هستیم که این سازش و صلح در روستا برقرار شده است.

این اقدام خوب و انسانی مردم منطقه  و به ویژه مردم شهیدپرور روستای پتک جلالی باید به عنوان الگویی در سطح کشور معرفی شود

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر