تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.
استاندار خوزستان خبر داد:

اسکان دائم زلزله زدگان اندیکا تا ۶ ماه آینده

استاندار خوزستان گفت: اسکان موقت زلزله زدگان اندیکا یک ماه آینده به اتمام خواهد رسید و اسکان دائم ۶ ماهه توسط بنیاد مسکن انجام خواهد شد.

کد خبر: ۱۱۲۸۹۲
۲۱:۲۲ - ۰۷ آبان ۱۴۰۰

اسکان دائم زلزله زدگان اندیکا تا ۶ ماه آینده

دیدارنیوز خوزستان: صادق خلیلیان جمعه (٧ آبان) در جلسه قرارگاه بازسازی مناطق زلزله زده اندیکا که با حضور وزیر کشور برگزار شد، اظهار کرد: تصمیمات خوبی در بازسازی واحد‌های آسیب دیده در زلزله اندیکا گرفته شد، و قرار است با اولویت ٩٨٠ واحد تخریب شده کار بازسازی انجام و یک هزار و ٩۵٠ واحده آسیب دیده ترمیم شوند.

وی افزود: تقسیم کار انجام شد تا عملیات ساخت ٩٨٠ واحد تخریب شده هرچه سریعتر آغاز کنیم و یک هزار ٩۵٠ واحد مسکونی نیز بازسازی کنیم.

استاندار خوزستان اضافه کرد: کار بازسازی یک هزار و ٩۵٠ واحد سریعتر انجام خواهد شد که مردم در خانه‌های خود مستقر شوند و ارزیابی ٩٨٠ واحد تخریب شده انجام شد و مقرر شد سیمان تهیه شود و به منطقه اعزام شود.

وی یادآور شد: طرح‌های تیپ خانه‌های ثابت، موقت و آغل‌های دام تهیه شد و طبق این طرح دستگاه‌های متولی کار آن را انجام خواهند داد.

خلیلیان با اشاره به اسکان موقت و آغل‌های دام، عنوان کرد: کار اسکان موقت و آغل‌های دام در طول یک ماه آینده به اتمام خواهد رسید و اسکان دائم ۶ ماهه توسط بنیاد مسکن انجام خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: بحث ساخت یک بیمارستان در شهرستان اندیکا مطرح شد که جلسه آن با حضور معاون اول ریس جمهور در هفته امیده نهایی خواهد شد که بتوانیم بیمارستانی در اندیکا داشته باشیم.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر