تیتر امروز

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...
جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر
دیدار گزارش می‌دهد

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر

سیلاب غیر منتظره مردادماه امسال در استان‌های تهران، مازندران، لرستان و خوزستان موضوع فراموش شده "آبخیزداری" را نمایان کرد و این پرسش همیشگی که چه زمانی این طرح کامل اجرا می شود؟
در نشست مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان و سرپرست منطقه آزاد اروند مطرح شد

افزایش سطح همکاری ها بین جمعیت هلال احمر خوزستان و منطقه آزاد اروند

کد خبر: ۱۱۲۸۶۶
۲۲:۱۷ - ۰۶ آبان ۱۴۰۰

افزایش سطح همکاری ها بین جمعیت هلال احمر خوزستان و منطقه آزاد اروند

دیدارنیوز خوزستان:امروز نشستی با حضور دکتر خدادادی مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان و مهندس اسکندری سرپرست منطقه آزاد اروند ،نیک پی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آبادان و حکمت عضو شورای اجرایی این جمعیت با موضوع بررسی راهکارهای تعامل بیش از پیش این دو مجموعه در ساختمان منطقه آزاد اروند تشکیل شد.

در این نشست دکتر خدادادی بر ضرورت توسعه زیرساخت های سلامت محور و فعالیت های بشردوستانه به ویژه افزایش سطح توریسم درمانی در شهرستان های آبادان و خرمشهر تاکید کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان همچنین از آمادگی جمعیت هلال احمر جهت همکاری در این زمینه با منطقه آزاد اروند خبر داد.

اسکندری نیز در این نشست از افزایش سطح همکاری های این دو مجموعه استقبال و ابراز امیدواری کرد در آینده با گسترش فعالیت های عام المنفعه و بشردوستانه در حوزه جغرافیایی منطقه آزاد اروند شاهد مرتفع شدن بخشی از مشکلات و محرومیت ها باشیم.

سرپرست منطقه آزاد اروند همچنین بر لزوم اجرایی شدن قوانین مربوط به مناطق آزاد در شهرستان های آبادان و خرمشهر تاکید کرد و افزود: تلاش خواهیم کرد ضمن همکاری بیش از پیش با مجموعه های مردم نهاد از جمله جمعیت هلال احمر، نقش منطقه آزاد اروند را در افزایش سطح رفاه ساکنین این منطقه پر رنگ و ملموس نماییم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی