تیتر امروز

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...
رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست
«دیپلمات»؛ برنامه هفدهم

رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. ابراهیم رحیم پور، سفیر سابق ایران در هند، اتریش و ایرلند میهمان هفدهمین برنامه دیپلمات بوده...

رئیس سازمان بازرسی كل كشور بر لزوم تكمیل طرح‌های جمع‌آوری گازهای مشعل تاكید كرد

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در بازدید از تاسیسات جمع‌آوری گازهای همراه نفت(آماک) شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب بر لزوم تسریع در اجرای کامل طرح‌های جمع‌آوری گازهای همراه نفت تاکید کرد.

کد خبر: ۱۱۲۸۶۵
۲۱:۴۱ - ۰۶ آبان ۱۴۰۰

رئیس سازمان بازرسی كل كشور بر لزوم تكمیل طرح‌های جمع‌آوری گازهای مشعل تاكید كرد

دیدارنیوز خوزستان:‌الاسلام حسن درویشیان روز پنجشنبه از کارخانه‌های گاز و گاز مایع ۷۰۰ و ۸۰۰ و واحد شیرین سازی آماک شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت طرح‌های جلوگیری از سوزاندن گازهای همراه شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب قرار گرفت.
در این بازدید که مدیرعامل و مدیر تولید شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و مدیرعامل و مدیر عملیات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون نیز حضور داشتند، پیشرفت طرح‌های جمع‌آوری گازهای مشعل مناطق نفتخیز جنوب برای رئیس سازمان بازرسی کل کشور تشریح شد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در این بازدید با اشاره به نتایج مثبت جمع‌آوری گازهای همراه نفت، بر لزوم تسریع در اجرای کامل این طرح‌ها تاکید کرد.

شایان ذکر است با اجرای طرح آماک، هم اکنون حدود ۸۶ درصد گازهای همراه نفت در مناطق نفتخیز جنوب جمع‌آوری می‌شود که به مصرف داخلی و یا تزریق در مخازن نفتی جهت صیانت از توان تولید، اختصاص می‌یابد.

برای مابقی گازهای همراه نفت این شرکت نیز طرح‌هایی با مشارکت شرکت‌های پتروشیمی در دست اجراست تا ضمن تامین خوراک این شرکت‌ها، از سوزاندن گازهای همراه در مشعل‌ها جلوگیری به‌عمل آید.


صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر